Відмінності між версіями «ПОДАННЯ НА КОНКУРС "Успішний проект 2008", що надійшли і прийняті організаторами до розгляду»
Admin (обговорення • внесок) |
|||
(не показані 37 проміжних версій 2 учасників) | |||
Рядок 6: | Рядок 6: | ||
− | ''Шановні колеги! Заохочуємо ознайомитися з проектами, що подаються на конкурс, і висловити свої зауваження, побажання авторам, коментарі. Увійдіть, будь ласка, до відповідного проекту, ознайомтеся з представленими матеріалами, а потім, увійшовши в закладку " | + | ''Шановні колеги! Заохочуємо ознайомитися з проектами, що подаються на конкурс, і висловити свої зауваження, побажання авторам, коментарі. Увійдіть, будь ласка, до відповідного проекту, ознайомтеся з представленими матеріалами, а потім, увійшовши в закладку "ОБГОВОРЕННЯ", напишіть коментар і вкажіть своє ім"я та прізвище, і хто Ви. Для того, щоб це робити, необхідно бути зареєстрованим на цьому сайті'' |
Рядок 14: | Рядок 14: | ||
1. '''Денщиков Юрій Вікторович, Коломиза Наталія Миколаївна''',''Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5, Черкаська область'' | 1. '''Денщиков Юрій Вікторович, Коломиза Наталія Миколаївна''',''Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5, Черкаська область'' | ||
− | |||
[[Проект "Сміла туристична"]] | [[Проект "Сміла туристична"]] | ||
Рядок 20: | Рядок 19: | ||
2. '''Мухтярова Тетяна Володмирівна''', ''загальноосвітня школа №53 м. Херсона'' | 2. '''Мухтярова Тетяна Володмирівна''', ''загальноосвітня школа №53 м. Херсона'' | ||
− | |||
[[Проект «Україна. Протиріччя»]] | [[Проект «Україна. Протиріччя»]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 3. '''Івашньова Світлана Володимирівна''', ''Олександрійська гімназія-інтернат'' | ||
+ | |||
+ | [[Міжнародний телекомунікаційний мовний проект «Наш дім - весь світ»]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 4. '''Лагута Світлана Миколаївна''', ''Кременчуцька загальноосвітня школа «Вибір» № 17 імені М. Г. Неленя'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект “Електронний помічник”]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 5.'''Бажан Тетяна Іванівна''', ''Кременчуцька загальноосвітня школа «Вибір» № 17 імені М. Г. Неленя'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Культурне і духовне життя України в 50-80-х рр. ХХ сторіччя»]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 6. '''Пендилюк Олександр Іванович''', ''Чабанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Хмельницької районної ради Хмельницької області'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Фізична, економічна та соціальна географія Хмельницької області» для учнів 8-9 класів]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 7. '''Трунова Любов Петрівна''', ''Недержавне навчально-виховне об'єднання «Дошкільний заклад спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням івриту та англійської мови»'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Я вижу мир»]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 8. '''Мандзюк Павло Валентинович''', ''Залузька ЗОШ I-III ст. Білогірського райоун Хмельницької області'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «"Ці-ці-ці (Ці цікаві околиці)"» для учнів 8 класу]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 9. '''Демочко Лариса Петрівна''', ''Новокочубеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Хімічні волокна» для учнів 9-11 класів]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 10. '''Заєць Тетяна Миколаївна''', ''Новокочубеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект: «Іван Мазепа - зрадник чи герой?» для учнів 7-10 класів]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 11. '''Філь Галина Богданівна''', ''Веселівська районна різнопрофільна гімназія Запорізької області'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Живе під сонцем любові Шевченкова весна» для учнів 6 класу]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 12. '''Серік Тетяна Яківна''', ''Запорізький Січовий колегіум'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Ми – діти планети Земля» для учнів 6-х класів]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 13. '''Любчик Любов Романівна''', ''Коломийська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 ім. О.С.Пушкіна'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект "Створення мультимедійних учнівських презентацій, публікацій, веб-сайтів"]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 14. '''Дмитрук Уляна Михайлівна''', ''Коломийський природничо - математичний ліцей Івано–Франківської області'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект „Поповнення енергією організму людини” для учнів восьмого класу]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 15. '''Лапшина Ірина Сергіївна, Туманова Ірина Віталіївна''', ''Запорізький ліцей «Логос» , навчально-методичний центр міськУОН'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Від джерельця пізнання до кринці мудрості» для учнів 5-9-х класів]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 16. '''Вишнівська Валентина Віталіївна''', ''Адампільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосинявської районної ради Хмельницької області'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект „Розвиток села Адампіль Старосинявського району Хмельницької області” для учнів 8 класу]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 17. '''Бершадська Галина Петрівна''', ''Вище професійне училище №17, м. Дніпропетровськ'' | ||
+ | |||
+ | [[«Вивчення на уроках Технічного креслення теми «Способи проеціювання»» для учнів за фахом "зварювальники" (1 курс)]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 18. '''Мантула Тетяна Іванівна''', ''Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Пізнаємо світ пернатих» для учнів 4-5класів]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 19. '''Корчагін Валерій Володимирович''', ''загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Знам’янської | ||
+ | міської ради Кіровоградської обл.'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Одяг від кутюр, якщо немає купюр»]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 20. '''Куліковська Юлія Степанівна''', ''Гаврилівська загальноосвітня школа І_ІІІ ступенів Теофіпольської районної ради Хмельницької області'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Смачного! Українська та німецька кухня» для учнів 7 класу]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 21. '''Бевза Тетяна Василівна''', ''школа МДЦ «Артек», АР Крим'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Вода друг чи ворог?» для учнів 6-9 клacy(iв)]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 22. '''Проуторова Юлія Борисівна''', ''Кременчуцька загальноосвітня школа «Вибір» № 17 імені М.Г.Неленя Полтавської обл.'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «…Оці степи, це небо, ці ліси…»]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 23. '''Панічева Леся Василівна''', ''Летичівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. Хмельницької обл.'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Речі малі – є часто моделлю для великих» для учнів 10-11 класу(ів)]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 24. '''Максимів Віта Вікторівна''', ''Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чемеровецького р-ну Хмельницької області'' | ||
+ | |||
+ | Проект «Продвинута класика» для учнів 6-8 класів | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 25. '''Приймак Тетяна Вікторівна''', ''Жердянська ЗОШ І – ІІІ ст. Чемеровецького р–ну Хмельницької обл.'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Країна Азії» для учнів 10 класу]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 26. '''Антонова Олена Петрівна''', ''Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія м.Хепетівка Хмельницької обл." '' | ||
+ | |||
+ | [[Проект "Віртуальний хімічний практикум"]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 27. '''Скоропадська Світлана Олексіївна''', ''КОЛІФКС, м.Біла Церква Київської області'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект "Підводні рифи харчування"]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | 28. '''Максимів Віта Вікторівна''', ''Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чемеровецького р-ну Хмельницької області'' | ||
+ | |||
+ | [[Проект «Класичне мистецтво і тінейджери» для учнів 6-8класів]] | ||
+ | |||
+ | |||
+ | [[Категорія: Конкурс "Успішний проект"]] |
Поточна версія на 11:56, 29 червня 2009
Дирекція освітніх програм корпорації Intel
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УСПІШНИЙ ПРОЕКТ 2008» з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі у рамках Програми Intel® «Навчання для майбутнього»
Шановні колеги! Заохочуємо ознайомитися з проектами, що подаються на конкурс, і висловити свої зауваження, побажання авторам, коментарі. Увійдіть, будь ласка, до відповідного проекту, ознайомтеся з представленими матеріалами, а потім, увійшовши в закладку "ОБГОВОРЕННЯ", напишіть коментар і вкажіть своє ім"я та прізвище, і хто Ви. Для того, щоб це робити, необхідно бути зареєстрованим на цьому сайті
ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ, ЩО ПОДАНІ НА КОНКУРС
1. Денщиков Юрій Вікторович, Коломиза Наталія Миколаївна,Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5, Черкаська область
2. Мухтярова Тетяна Володмирівна, загальноосвітня школа №53 м. Херсона
3. Івашньова Світлана Володимирівна, Олександрійська гімназія-інтернат
Міжнародний телекомунікаційний мовний проект «Наш дім - весь світ»
4. Лагута Світлана Миколаївна, Кременчуцька загальноосвітня школа «Вибір» № 17 імені М. Г. Неленя
5.Бажан Тетяна Іванівна, Кременчуцька загальноосвітня школа «Вибір» № 17 імені М. Г. Неленя
Проект «Культурне і духовне життя України в 50-80-х рр. ХХ сторіччя»
6. Пендилюк Олександр Іванович, Чабанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Хмельницької районної ради Хмельницької області
Проект «Фізична, економічна та соціальна географія Хмельницької області» для учнів 8-9 класів
7. Трунова Любов Петрівна, Недержавне навчально-виховне об'єднання «Дошкільний заклад спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням івриту та англійської мови»
8. Мандзюк Павло Валентинович, Залузька ЗОШ I-III ст. Білогірського райоун Хмельницької області
Проект «"Ці-ці-ці (Ці цікаві околиці)"» для учнів 8 класу
9. Демочко Лариса Петрівна, Новокочубеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради
Проект «Хімічні волокна» для учнів 9-11 класів
10. Заєць Тетяна Миколаївна, Новокочубеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради
Проект: «Іван Мазепа - зрадник чи герой?» для учнів 7-10 класів
11. Філь Галина Богданівна, Веселівська районна різнопрофільна гімназія Запорізької області
Проект «Живе під сонцем любові Шевченкова весна» для учнів 6 класу
12. Серік Тетяна Яківна, Запорізький Січовий колегіум
Проект «Ми – діти планети Земля» для учнів 6-х класів
13. Любчик Любов Романівна, Коломийська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 ім. О.С.Пушкіна
Проект "Створення мультимедійних учнівських презентацій, публікацій, веб-сайтів"
14. Дмитрук Уляна Михайлівна, Коломийський природничо - математичний ліцей Івано–Франківської області
Проект „Поповнення енергією організму людини” для учнів восьмого класу
15. Лапшина Ірина Сергіївна, Туманова Ірина Віталіївна, Запорізький ліцей «Логос» , навчально-методичний центр міськУОН
Проект «Від джерельця пізнання до кринці мудрості» для учнів 5-9-х класів
16. Вишнівська Валентина Віталіївна, Адампільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосинявської районної ради Хмельницької області
Проект „Розвиток села Адампіль Старосинявського району Хмельницької області” для учнів 8 класу
17. Бершадська Галина Петрівна, Вище професійне училище №17, м. Дніпропетровськ
18. Мантула Тетяна Іванівна, Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського
Проект «Пізнаємо світ пернатих» для учнів 4-5класів
19. Корчагін Валерій Володимирович, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Знам’янської
міської ради Кіровоградської обл.
Проект «Одяг від кутюр, якщо немає купюр»
20. Куліковська Юлія Степанівна, Гаврилівська загальноосвітня школа І_ІІІ ступенів Теофіпольської районної ради Хмельницької області
Проект «Смачного! Українська та німецька кухня» для учнів 7 класу
21. Бевза Тетяна Василівна, школа МДЦ «Артек», АР Крим
Проект «Вода друг чи ворог?» для учнів 6-9 клacy(iв)
22. Проуторова Юлія Борисівна, Кременчуцька загальноосвітня школа «Вибір» № 17 імені М.Г.Неленя Полтавської обл.
Проект «…Оці степи, це небо, ці ліси…»
23. Панічева Леся Василівна, Летичівська ЗОШ №2 І-ІІІ ст. Хмельницької обл.
Проект «Речі малі – є часто моделлю для великих» для учнів 10-11 класу(ів)
24. Максимів Віта Вікторівна, Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чемеровецького р-ну Хмельницької області
Проект «Продвинута класика» для учнів 6-8 класів
25. Приймак Тетяна Вікторівна, Жердянська ЗОШ І – ІІІ ст. Чемеровецького р–ну Хмельницької обл.
Проект «Країна Азії» для учнів 10 класу
26. Антонова Олена Петрівна, Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія м.Хепетівка Хмельницької обл."
Проект "Віртуальний хімічний практикум"
27. Скоропадська Світлана Олексіївна, КОЛІФКС, м.Біла Церква Київської області
Проект "Підводні рифи харчування"
28. Максимів Віта Вікторівна, Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чемеровецького р-ну Хмельницької області
Проект «Класичне мистецтво і тінейджери» для учнів 6-8класів