Iteach WIKI:Поточні події

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Тренінг за 10 версією програми Intel «Навчання для майбутнього»,м. Зборів, 23.11 – 26.12 2015 року

23.11.2015

23 листопада в м. Зборові Тернопільської області розпочався тренінг для вчителів 10 версії програми Intel "Навчання для майбутнього". Комфортні умови для навчання створені на базі шкіл ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова (директор Лис Євген Євгенович) та ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Зборова (директор Боднар Микола Данилович), СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізців (директор Нечай Ярослав Володимирович). Вчителі-предметники готуються працювати в блогах, із вікі-сторінками, службами Google. Вони розроблять плани вивчення навчальних тем з використанням методу проектів, що будуть відповідати вимогам навчальних програм, державним освітнім стандартам, вимогам до оцінювання знань і вмінь та передбачать в них формування навичок 21 століття.

Дати і місце проведення тренінгу 23.11 – 26.12 2015 року ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Зборова СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізців Тренери: Антонів Галина Ярославівна, Дрига Майя Костянтинівна, Костів Наталія Миронівна, Роган Василь Іванович, Бутин Надія Миколаївна, Бурич Василь Іванович.

[|Вікі-сторінка тренінгів]

14-16 березня проведено очну частину тренінгу для тьюторів очно-дистанційного курсу

21.03.2011

14-16 березня 2011 року в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти розпочато підготовку регіональних тренерів очно-дистанційного курсу програми Intel «Навчання для майбутнього».

Учасниками заходу стали майбутні тьютори з 11 інститутів післядипломної освіти (Миколаївського, Запорізького, Кіровоградського, Донецького, Чернігівського, Дніпропетровського, Криму, Севастополя, Київського, Херсонського, Луганського інститутів), представники професійно-технічної освіти, інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України та вищих навчальних педагогічних закладів.

Три дні очних занять стали, мабуть, одним із найскладніших етапів всього тренінгу. Звичайно, інформаційна насиченість цих днів велика, але якщо саме в цей слухач засвоїть алгоритм роботи в оболонці курсу, ознайомиться з ресурсами, то якість подальшої роботи в дистанційній частині буде найбільш ефективною.

Та зусиллями досвідчених тренерів , Євгенії Юріївни Кулик (Росія, м. Саратов, заступник директора Технологічного інституту з інформатизації та додаткової освіти) та Марини Георгіївни Ватковської (проректор Дніпропетровського ОІППО), експертів своєї справи, їх умінню узагальнювати і передавати свій досвід, поетапно та чітко викладати матеріал, допомагати учасникам підвищувати свій професійний та тренерський рівень, було створено таку атмосферу в роботі, що кожен з тренерів зрозумів: він сможе!

Бажаємо вам всім успішно завершити навчання!

Учасникам – старанності! Тренерам – терпіння!

Вікі-сторінка курсу