Проект "Підводні рифи харчування"
Навчальна презентація «Підводні рифи харчування» була виконана ліцеїстами 22 групи (9 клас) Тюваєвим Сергієм, Зоріним Олексієм та Кривогубом Артемом в кінці II семестру. Робота була підсумковою за курс біології та валеології. Це вагомий внесок у розвиток програми «Ми – за здоровий спосіб життя!» За цією програмою працює кафедра природничих дисциплін нашого закладу. Тому і дитячі проекти присвячені пропаганді здорового способу життя. І тут інформаційно-комунікаційні технології стали нам в нагоді для зацікавлення учнів темою. Під час роботи над проектом ліцеїсти попрацювали з додатковою літературою та поглибили свої знання з біології. Проект було презентовано учням інших курсів. Він був цікавий не тільки дітям, а й дорослим, які були присутні на захисті проекту.
Головним результатом нашої спільної роботи, на мою думку, є бережливе ставлення учнівської молоді до свого здоров’я. А це особливо важливо під час тих фізичних навантажень, які мають наші діти. Вони самі не палять та не вживають спиртні напої, а тепер будуть це пропагувати і своїм товаришам.
Я особисто, як викладач, отримала чудову можливість спілкуватись з учнями на новому рівні завдяки новим інформаційним технологіям. Робота нам сподобалась та надихнула на нові ідеї. Ми плануємо продовжити цю плідну працю і створити робочі презентації з тем курсу «Хімії».
Особливо хочу відмітити участь у даному проекті Кривогуба Артема. На роль «Геніального нишпорки» я його «затвердила» майже миттєво, без абияких вагань з його боку. А потім з’ясувалося, що цей персонаж завжди був його улюбленим за невичерпну енергію та гумор.
Сама ідея створення відео ролика зацікавила дітей не менше, ніж робота з комп’ютером. І хоча наша Нишпорка вийшов не такий енергійний, як у відомому мультфільмі, ми з Артемом отримали масу задоволення і від створення образу, і від збирання у кошик не корисних для здоров’я продуктів харчування.