Настанова по розміщенню конкурсних робіт на сайті

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Смайлик 6.gif
Ця стаття містить правила роботи на wiki.iteach.com.uaСпочатку ознайомтесь із правилами роботи на вікі-сайті


Зареєструйтесь! Для цього використовуйте власне ім'я та прізвище українською мовою. Як правильно зареєструватися дізнайтесь у відповідному розділі правил роботи

Створіть власну сторінку користувача Це можна зробити швидко та легко, використовуючи шаблон. Як саме це зробити прочитатйте тут Зверніть увагу на підрозділ " Створення сторінки користувача з використанням шаблону"

Створіть посилання на власну сторінку користувача на сторінці фіналістів конкурсу "Успішний проект" Для цього:

 • Скопіюйте назву вашої сторінки користувача;
 • Перейдіть на сторінку фіналістів конкурсу "Успішний проект"
 • Знайдіть власне прізвище ім'я по-батькові
 • Перейдіть в режим редагування того розділу сторінки, в якому знаходиться ваше прізвище.
 • Перед власним прізвищем вставте назву вашої сторінки користувача. Після вставленого вами тексту поставте вертикальну лінію "|"
 • Виділіть весь новоутворений текст "Вставлений вами текст|ПІП" та створіть внутрішнє посилання натиснувши на відповідну кнопку на панелі редагування вікі-статті.
 • Перегляньте отриманий результат за допомогою кнопки "Попередній перегляд", що знаходиться під вікном редагування статті.
 • якщо отриманий результат вас задовільняє, збережіть його за допомогою кнопки "Зберегти сторінку"

Тепер приступайте до створення статті про конкурсну роботу.

Створіть посилання на статтю про конкурсну роботу . УВАГА! Назвіть статтю згідно правил роботи на вікі-сайті. Для того, щоб не зробити помилки в назві статті, просто виділіть текст про ваш проект(блог, відео), що міститься на сторінці фіналістів, та перетворіть його на внутрішнє посилання натиснувши на відповідну кнопку на панелі редагування.

Створіть статтю про конкурсну роботу Вставте шаблон у власну статтю. Для цього вам знадобиться шаблон.

Якщо ви представляєте на конкурс навчальний або виховний проект, вам знадобиться Шаблон:Візитка конкурсного проекту в номінації "Найкращий навчальний проект" або Шаблон:Візитка конкурсного проекту в номінації "Найкращий виховний проект"

Для інших номінацій використовуйте відповідні шаблони: Шаблон:Візитка конкурсного проекту в номінації "Інтерактивна карта екскурсійного маршруту"

Шаблон:Візитка конкурсного проекту в номінації "Нові технології Intel очима учнів"

Шаблон:Візитка конкурсного проекту в номінації "Музеї комп’ютерної техніки на карті світу"

Шаблон:Візитка конкурсного проекту в номінації "Соціальні ініціативи"

Посилання на статтю ви вже створили, але статті ще немає і тому посилання червоного кольору. Перейдіть за посиланням. Вставте шаблон. Як саме ПРАВИЛЬНО вставити шаблон на сторінку прочитайте на сторінці Інструкція користувача сайту. Чітко виконуйте вказані дії, а саме

 1. Перейдіть в режим редагування статті, в яку хочете вставити шаблон.
 2. Напишіть назву шаблону, який Ви хочете вставити та візьміть його у подвійні фігурні дужки. У Вашому випадку це повинно виглядати так {{Subst:Шаблон:Візитка конкурсного проекту в номінації "Найкращий навчальний проект"}}
 3. Збережіть статтю
 4. Знову перейдіть в режим редагування статті, перед цим необхідно пересвідчитись, що Ви редагуєте саме свою статтю а не шаблон (див. назву статті)
 5. Внести зміни (заповнити розділи) статті.
 6. Перегляньте внесені зміни у режимі попереднього перегляду. Якщо внесені Вами зміни Вас задовільняють, збережіть статтю.

Увага! Заповнювати шаблон статті ви можете на власний смак, використовуючи таблиці, схеми, фото тощо. Наприклад, як це зробила фіналістка одного з конкурсів Марина Чала в статті про конкурсний проект Мовчання ягнят. Головне, щоб всі розділи та підрозділи шаблону були заповненні та давали чітку картину роботи учнів в проекті.

Не забудьте видалити зайві категорії, наприклад "Шаблони", також варто додати категорію - навчальний предмет, який був провідним у проекті. Із списком всіх категорій сайту можна ознайомитись скориставшись відповідним посиланням на Головній сторінці сайту.

Ви можете переглянути, як створили вікі-статті про власні конкурсні проекти ваші попередники. Наприклад,

Бажаємо вам успіху та перемоги!
У випадку проблем звертайтесь до Адміністратора.