Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Кривий Ріг, 25 жовтня - 31 жовтня 2012

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Курcи Intel.10.1 (25.10 - 31.10.2012)

Дати проведення тренінгу

25 жовтня -31 жовтня 2012 р.

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№102

Прізвища тренерів

Бокайчук Наталя Вікторівна

Список учасників в вигляді посилань на персон

1. Саричева Світлана Ігорівна

2. Григоренко Світлана Олександрівна

3. Брезгіна Алла Олександрівна

4. Вербицька Олена Анатоліївна

5. Рябенко Лариса Григорівна

6. Денисов Микола Андрійович

7. Козіна Тетяна Федорівна

8. Бондаренко Тетяна Василівна

9. Казаченко Світлана Іванівна

10. Прокопчук Любов Іванівна

Педради тренінгу

Модуль 5

Група 3.Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах? Використати індивідуальні картки оцінювання. У лідера групи є критерії оцінювання роботи кожного учня у групі, і на основі них він заповнює загальну картку роботи кожного учня протягом уроку.


Група 2 Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то я як маю персвідчитись,що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння? Лідер звітує про виконану роботу групи, вести діалог з лідером про роботу за напрямками досліджень, запропонувати дітям перед початком роботи таблицю "Корисні поради".


Група 1 Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

Організовувати навчання, враховуюси знання,часові обмеження учнів.Взаємодіяти та керувати їх діяльністю.

Модуль6

Група 3. Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити? Варто оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету. Це можна зробити за допомогою опитувальників, перегляду презентацій, відеороликів під час виховних годин та уроків інформатики.

Група 2.Як навчити учнів безпечній роботі в інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З яого віку потрібно починати цю роботу? Обгрунтуйте свої відповіді. Варто проводити з дітьми роз'янювальні бесіди, у школах виховні години, запропонувати дітям опитувальник, анкети, обговорення небезпечних ситуацій. Вчити правильно розташовувати особисту інформацію, фотографії на сайтах. Залучити до роботи батьків. Починати слід цю роботу з того часу, коли дитина навчилася працювати з комп'ютером.

Група 1.Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем. Небезпечні знайомства,неправдива інформація,дорослі контенти. необережна робота з особистою інформацією. Необхідно проводити розяснювальну роботу про небезпечну поведінку в Інтернеті.

Mодуль 7

Група 1.Поставити для себе чіткі завдання, виконання яких можна перевірити та виміряти. Реалізація такої форми діяльності школярів потребує кваліфікованої та постійної допомоги вчителя, яка під час релізації проекту вкрай необхідна. Проте участь у проекті буде найбільш корисною для школярів у тому випадку, коли вчитель візьме на себе функції консультанта-порадника, а головну ініціативу у процесі його реалізації будуть проявляти учні. Бажано до процесу реалізації проекту залучати інших дорослих - батьків, вчителів школи тощо)Навчити правильно розподіляти час роботи, ніколи не говорити в спину учням, не допомагати учням діями, а спонукати та спрямовувати їх на самостійний пошук способів вирішення проблемних питань, вміти не заважати учням в процесі їх діяльності, вчасно підбадьорити та вміло сформулювати пораду. Цікавим моментом у сприянні виконанню навчальних процесів є створення своєрідного шаблону з підказками для оформлення учнями проекту, що дає можливість учням детальніше зрозуміти процес роботи.

Група3. Генерувати запитання, гіпотези та досліджувати їх упродовж виконання дослідження. Скласти тематині запитання, надати дітям алгоритм ров"язання певної гіпотези з певним практичним дослідженням.

Група 2 Правильно спланувати, розподілити свій час та вносити корективи в плани відповідні корективи. + Група3. Генерувати запитання, гіпотези та досліджувати їх упродовж виконання дослідження. Скласти тематині запитання, надати дітям алгоритм ров"язання певної гіпотези з певним практичним дослідженням. − − 1. Обдумати тему проекту. 2. Спланувати роботу над проектом,розподілити ролі і зівдання між учнями у групі. 3. Підібрати відповідний матеріал, опрацювати матеріал. 4. Скласти таблиці чи алгоритми,підібрати приклади,докази. 5. Зробити висновки,скласти поради. 6.Оформити роботу. Розподілити визначений час для роботи над шістьма етапами.