Користувач:Elena223183

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Про мене

Вербицька Олена Анатоліївна, учитель української мови та літератури КЗШ № 102, спеціаліст 1 категорії

Портфоліо "Написання дієприкметників"

[1]Блог-рефлексія

Назва навчальної теми

«Дієприкметник як частина мови»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

світова література, українська література, історія

Навчальна тема (як записано в програмі)

тема «Дієприкметник як частина мови»

Вік учнів, клас

7 клас

Стислий опис

Учасники проекту – учні 7класу. ». На початку вивчення теми учитель пояснює учням метод проектів. Проводить опитування знань учнів. «Використання дієприкметників у мовленні», 7 клас, «Дієприкметник як частина мови», складання таблиць,дослідження;пошуковці,лінгвісти; творчий проект. «Використання дієприкметників у мовленні», 7 клас, «Дієприкметник як частина мови», складання таблиць,дослідження;пошуковці,лінгвісти; творчий проект.

Свої результати презентують в цільовій групі однолітків. Діяльність учнів: пошукова робота в групах, створення публікації, презентації, написання есе. Продукти діяльності учнів: Презентація PowerPoint, публікація, есе. Кінцевий результат: аргументована дискусія в чаті. 

[2]Опитувальник

Повний План вивчення теми

[3]План

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учень повинен: - знати значення дієприкметника, морфологічні ознаки, синтаксичну роль; - відрізняти дієприкметник від прикметника; - знаходити у реченні дієприкметники і дієприкметниковий зворот; - визначати дієприкметники активного і пасивного стану, засоби їх творення; - писати правильно дієприкметники; - правильно розставляти розділові знаки при дієприкметниковому звороті; - пояснювати орфограми; - складати речення з дієприкметниками; - використовувати у власних висловлюваннях.


Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Для визначення системи оцінювання мною та моїми учнями буде використовуватись такі види оцінювання : самоперевірка та взаємоперевірка теоретичних знань і практичних навичок. Мною буде відслідковуватися робота по підвищенню рівня знань учнів та аналізуватися робота над раніше допущеними помилками. Інструментами для оцінювання стануть різнорівневі тести, картки бліцопитування, картки із завданнями на встановлення відповідностей та складання презентацій, що містять не тільки теоретичний матеріал, а і інформацію, що свідчить про важливість стійких знань у сучасній практиці та життєвих ситуаціях.


[4] Контрольний список оцінювання обговорення

[5] оцінювання презентації


Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

[6]Вхідна презентація

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Модуль 3: Учні проводять власні дослідження по встановленню правильного написання дієприкметників. Модуль 4 : За допомогою завдань на повторення або тестування, що містить завдання пропедевтичного характеру, під час показу вступної презентації вчителем з’ясовуються навчальні потреби кожного учня. Модуль 5 і 6: Учні під час вивчення теми спілкуються через Інтернет з учителем, надсилаючи свої роботи для перевірки, складають власні тести, бліцопитування, а також консультуються щодо допущених помилок у надісланих роботах. Модуль 7 : Під час виконання домашніх завдань, матеріал, поданий вчителем, учні використовуватимуть при створенні власних презентацій, тестів та бліцопитувань. Модуль 8 : Оцінювання учнівських робіт відбуватиметься у формі самооцінки, взаємоперевірки з однокласниками та власне вчительського контролю. Модуль 9 : Диференціація навчання в ході вивчення теми буде завдяки підбору вчителем різнорівневого матеріалу. Результати оцінювання пропонуватимуться учням у формі моніторингу знань. Модуль 10 : Фасилітація навчального процессу буде відбуватися в группах лідерами, обраними самими членами груп, або вчителем, якщо члени групп не проявляють активності, за допомогою Інтернет=консультацій, повторних робіт з вказівками на допущені помилки

Відомості про автора

Контактні дані

elena223183 на gmail.com


Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25.10-5.11.2012

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №102

Прізвища тренерів

Бокайчук Наталя Вікторіна


Мій внесок

[7] оцінювання презентації

[8] Блог - рефлексія

[9]Опитувальник

[10]План

[11]Вхідна презентація

Корисні посилання