Обговорення користувача:Shatap7

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Шановна п. Ольго! На жаль, ви так і не зреагували на зауваження Адміністратора і не виправили допущені помилки. Хочу також нагадати вам, що у вікі-середовищі досить складно приховати будь-які дії, тому вважаю вкрай некоректними ваші дії щодо вилучення моїх оголошено-помічників, про які було повідомлено вам в попередньому дописі. Такі дії можна розцінювати як зумисні, а вашу реакцію на зауваження як свідоме ухиляння від правил роботи на сайті. У зв'язку із цим повідомляю вас, що статті, в яких містились помилки, буде видалено протягом 3 днів. Якщо в майбутньому ви будете повторювати подібні дії вони будуть розцінені як свідомі і сприйматимуться Адміністратором як вандалізм. В такому випадку ваш обліковий запис буде заблоковано. Запитання та зауваження можете залишати на моїй сторінці обговорень, --Admin 07:57, 11 липня 2011 (UTC)


Шановна п. Ольго! При створенні статей на нашому вікі-сайті Ви допустили кілька помилок, а саме неправильно обираєте назви для новостворених статей (вони повинні бути унікальні, а не загальні) та не додаєте категорії до новостворених статей. Про дані помилки на сторінці статті Вам нагадають наші оголошення-помічники. Помилки необхідно усунути в найближчий час інакше Ваші статті будуть вилучені. Як це зробити можна дізнатися в правилах роботи на вікі-сайті (див. посилання в попередньому повідомленні від Адміністратора або на Головній сторінці). Якщо у Вас виникатимуть труднощі або питання - пишіть на мою сторінку обговорення, --Admin 19:31, 28 грудня 2010 (UTC)


Шановний користувач!

Вітаємо Вас на вікі-сайті програми Intel "Навчання для майбутнього" в Україні. Рекомендуємо Вам для подальшої коректної роботи на сайті ознайомитись із правилами роботи на сайті, щоб уникнути типових помилок ознайомтесь із ними тут. Також, для коректного спілкування з учасниками та користувачами сайту, створіть власну сторінку користувача. Для зручності, ми створили шаблон, який легко заповнити. Як саме це зробити прочитайте тут. У випадку запитань або складностей, можна звертатись до Адміністратора. Бажаємо приємної та корисної праці та спілкування, Адміністратори сайту,--Admin 12:31, 19 грудня 2010 (UTC)