Обговорення користувача:OTyurikova

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Вітаю Вас, Ольго Дмитрівно, на нашому вікі-сайті! Як новачку, рекомендую Вам ознайомитись із правилами роботи на сайті. Скористайтесь для цього посиланням Інструкція користувача сайту або перейдіть на відповідну сторінку з Головної сторінки сайту. За результатами Вашої роботи протягом останніх двох годин, Ви зробили дуже багато помилок та здійснюєте дії з шаблонами близькі до вандалізму. Будь ласка, ознайомтесь із правилами роботи з шаблонами. У випадку проблем або запитань, звертайтесь із конкретними запитами на мою сторінку обговорення. --Admin 15:36, 29 серпня 2010 (UTC)


Шановна Ольго Дмитрівно! Звертаю Вашу увагу на некоректні дії Ваших слухачів щодо іменування статей. На тренінгу, який Ви проводите, передбачається створення учасниками вікі-сторінок навчальних проектів. Це повинно відображатись у назві статей. У противному випадку назва статті не відповідає її змісту та вводить в оану користувачів сайту і його відвідувачів. Наприклад, стаття присвячена роботі учнів в навчальному проекті про Вільяма шекспіра повинна так і називатись "Навчальний проект Вілья Шекспір", а не "Вильям Шекспир", як у Вашого слухача. Будь ласка, зверніть увагу на помилки, а також ознайомте слухачів із відповідним розділом правил роботи на сайті - Назва статті. Також, мабуть, буде корисним ознайомитись із сторінкою Типові проблеми та помилки. Успішної та приємної роботи на сайті, --Admin 12:34, 30 серпня 2010 (UTC)


Доброго дня! З вчорашнього дня Ваші слухачі намагаються завантажити різні графічні файли під одною назвою, тим самими знищуючи попередні версії цього файлу. Вчора це робила користувач Kolomiytseva, не реагуючи на зауваження, у зв'язку з цим прийшлось заблокувати цього користувача на 1 тиждень Сьогодні ту ж операцію виконують інші, а саме:Potiei A.Y, VVLitvinenko, Elfimova I, Yefremenkova. Усі версії файлу з таким іменем знищено! Такі дії близькі до вандалізму і підтверджують недостатні знання правил роботи на сайті! Будь ласка, ознайомте Ваших слухачів з правилами роботи та сторінкою Типові проблеми та помилки. Посилання на неї є на Головній сторінці сайту. У випадку продовження подібних дій, ІР-користувачів будуть блокуватись. Також не забувайте про категоризацію статей! З повагою, --Admin 08:30, 31 серпня 2010 (UTC)


Шановна Ольго Дмитрівно! Дякую за оперативне реагування на зауваження та розуміння. Спільно ми з Вами та учасниками навчання зробимо наш вікі-сайт простим та зрозумілим для користувачів, а також забезпечимо дотримання елементарних правил роботи на сайті. У зв'язку з великою кількістю статей, створених учасниками Вашої групи, серед яких є статті-дублікати, мені складно визначити, які з них є зайвими і підлягають знищенню. Будь ласка, додайте до таких зайвих (випадково створених) статей категорію "На видалення", це буде розцінюватись мною як запит для знищення статті від автора. Сподіваюсь на плідну спільну роботу і надалі. Бажаю вдалого навчального року і вдячних слухачів! Успіхів Вам у роботі! --Admin 07:20, 3 вересня 2010 (UTC)


Доброго дня! Ви, як звичайний користувач, можете це зробити наступним способом: перейдіть за посиланням на лівій боковій панелі "Спеціальні сторінки", далі відкрийте в розділі "Останні зіни та журнали" закладку "Нові сторінки". Нажаль, там на даний момент, Ви зможете побачити лише 50 нових сторінок, створених за останній час, тому варто виконувати такий перегляд періодично в процесі тренінгу, або попереджати учасників про необхідність додавання до статей, які варто видалити, категорії "На видалення". Також Ви можете відслідкувати зміни на сторінці "Нові редагування" (верхній блок посилань на лівій панелі), але це займе у Вас значно більше часу, адже там відображаються всі зміни, які роблять користувачі сайту. Налаштуйте відображення нових редагувань обравши 500, за останні 30 днів (зверху сторінки). Виконайте це у два прийоми: спочатку оберіть "за останні 30 днів", а потім "500 останніх редагувань". Далі Ви можете переглядати сторінки. Бажаю успіху, та завжди радо допоможу, з повагою --Admin 17:43, 6 вересня 2010 (UTC)


Ви та Марина Сергіївна - чудові тренери, мені дуже приємно з Вами працювати і я щиро бажаю Вам успіхів, талановитих, вдячних та креативних слухачів! Успіхів Вам в усьому! --Admin 19:26, 6 вересня 2010 (UTC)