Обговорення користувача:Menyakina

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Здравствуйте, уважаемая Марина Сергеевна! Огромная просьба, для более эффективной работы на сайте и систематизации статей, категоризируйте статьи, котрые создаете (уже создали) Вы и Ваши слушатели-участники тренингов. Со списком уже существующих категорий Вы можете ознакомиться в разделе "Спеціальні сторінки" на соответствующей страничке. Желаем успехов! --Admin 12:58, 26 квітень 2009 (EEST)

Здравствуйте, Марина Сергеевна! К сожалению дистанционные курсы для учителей информатики, котрые проводите Вы на данном вики-сайте, не отвечают целям данного вики-сайта и никаким образом не связаны с программой "Intel. Навчання для майбутнього". Поэтому мы вынуждены предупредить Вас о том, что в дальнейшем будем блокировать все страницы, которые не отвечают назначению вики-сайта (это касается не только Вашего курса). Предлагаем Вам перенести созданные Вами статьи на региональный вики-сайт или любую другую площадку. Надеемся, что до 1 июля 2009 года Вы сможете решить данный вопрос. --Admin 20:57, 10 червень 2009 (EEST)

Згідно попередніх попереджень, протягом наступних 10 днів всі статті пов'язані з курсами підвищення кваліфікації вчителів інформатики за профільними курсами, що Ви проводите на вікі-сайті буде вилучено. Якщо є питання чи зауваження щодо даного попередження пишіть на сторінку обговорення адміністратора сайту. --Admin 19:01, 19 жовтень 2009 (EEST)


Доброго дня! Вітаю Вас з початком нових курсів на нашому вікі-сайті! Хочу звернути увагу на те, що Ваші слухачі не дотримуються одного з основних правил вікі, а саме не визначають категорії статей, що створюють. На сторінках проектів Ваших слухачів мною було розміщено інформаційне повідомлення про цю помилку, але, нажаль, його ігнорують. Будь ласка, зверніть увагу Ваших учасників на необхідність усунення цієї помилки. Нагадую, що категорій у статті може бути декілька. Зокрема, у Вашому випадку, це і категорія Ваших курсів, і банк проектів, і, звичайно, навчальний предмет, в рамках якого планується реалізовувати проект. можливо, Ви разом з учасниками створите ще одну категорію, яка буде об'єднувати статті. Бажаю успіху та з інтересом спостерігаю за Вашою роботою! Якщо виникатимуть питання, зауваження, пропозиції - радо відповім, врахую, співпрацюватиму! З повагою, --Admin 19:50, 29 січня 2010 (UTC)


Вітаю Вас, Марино Сергіївно, з початком нового навчального року! Ви розпочинаєте навчання нової групи (серпень-вересень 2010 року). Будь ласка, зробіть відповідне посилання на сторінку курсу в розділі Дистанційні курси. Так буде значно простіше Вашим слухачам переходити на відповідну сторінку, адже активне посилання на Дистанційні курси є з Головної сторінки сайту і навіть двічі! Також про Вашу роботу дізнаються Ваші колеги з інших областей України. Нагадую, що на сайті створено сторінку Інструкція користувача сайту на неє можна протрапити з Головної сторінки сайту, також створюється розділ "Довідка". Якщо у Вас є конкретні пропозиції щодо розміщення у цьому розділі довідкової інформації, напишіть про це мені на сторінку обговорення. Будь ласка, не забувайте нагадувати слухачам про дотримання правил роботи на сайті та повідомте їх про те, де саме можна ознайомитись із правилами. Не забувайте читати розділ "Репліка Адміністратора" на Головній сторінці сайту, розміщена там інформація може стати Вам у нагоді. Бажаю Вам успіхів та натхнення в роботі, вдячних слухачів та приємних вражень. --Admin 13:56, 29 серпня 2010 (UTC)


Шановна Марнино Сергіївно! Звертаю Вашу увагу на некоректні дії Ваших слухачів щодо іменування статей. На тренінгу, який Ви проводите, передбачається створення учасниками вікі-сторінок навчальних проектів. Це повинно відображатись у назві статей. У противному випадку назва статті не відповідає її змісту та вводить в оану користувачів сайту і його відвідувачів. Наприклад, стаття присвячена роботі учнів в навчальному проекті про Вільяма шекспіра повинна так і називатись "Навчальний проект Вілья Шекспір", а не "Вильям Шекспир", як у Вашого слухача. Будь ласка, зверніть увагу на помилки, а також ознайомте слухачів із відповідним розділом правил роботи на сайті - Назва статті. Також, мабуть, буде корисним ознайомитись із сторінкою Типові проблеми та помилки. Успішної та приємної роботи на сайті, --Admin 11:33, 30 серпня 2010 (UTC)


Шановна Марино Сергіївно! Дякую за оперативне реагування на зауваження та розуміння. Спільно ми з Вами та учасниками навчання зробимо наш вікі-сайт простим та зрозумілим для користувачів, а також забезпечимо дотримання елементарних правил роботи на сайті. У зв'язку з великою кількістю статей, створених учасниками Вашої групи, серед яких є статті-дублікати, мені складно визначити, які з них є зайвими і підлягають знищенню. Будь ласка, додайте до таких зайвих (випадково створених) статей категорію "На видалення", це буде розцінюватись мною як запит для знищення статті від автора. Сподіваюсь на плідну спільну роботу і надалі. Бажаю вдалого навчального року і вдячних слухачів! Успіхів Вам у роботі! --Admin 07:18, 3 вересня 2010 (UTC)