Обговорення користувача:Irina-sinegub

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Шановна п. Ірино! На жаль, сторінка Ми різні - ми рівні, яку ви створили містить помилку в назві. Назва занадто загальна і не відображає сутності змісту статті. ЇЇ варто перейменувати, наприклад, Навчальний проект Секретний ключ. Зверніть увагу на правила іменування вікі статей. Нижче в повідомленні ви знайдете потрібні посилання.

Ви повинні внести зміни протягом 10 днів. Інакше перейменування статті буде здійснено Адміністратором, що не гарантує коректного відображення посилань на цю сторінку в інших вікі-статтях.

Шановний користувач!

Вітаємо Вас на вікі-сайті програми Intel "Навчання для майбутнього" в Україні. Рекомендуємо Вам для подальшої коректної роботи на сайті ознайомитись із правилами роботи на сайті, щоб уникнути типових помилок ознайомтесь із ними тут. Також, для коректного спілкування з учасниками та користувачами сайту, створіть власну сторінку користувача. Для зручності, ми створили шаблон, який легко заповнити. Як саме це зробити прочитайте тут. У випадку запитань або складностей, можна звертатись до Адміністратора. Бажаємо приємної та корисної праці та спілкування, Адміністратори сайту, --Admin 07:34, 11 липня 2011 (UTC)