Обговорення користувача:Ira-valerevna

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Уважаемая Ирина Валерьевна! Указанная Вами страница протестирована и работает полноценно. Что конкретно Вам не удается? Admin 21:03, 26 квітня 2012 (EEST)

Ирина Вaлерьевна, здравствуйте! Владимир Иванеов написал мне (администратору Вики) о проблеме с Вашей страницей... Она не была заблокирована!? Опишите пожалуйста детали, постараюсь помочь!Марина Чала


Шановний користувач!

Вітаємо Вас на вікі-сайті програми Intel "Навчання для майбутнього" в Україні. Рекомендуємо Вам для подальшої коректної роботи на сайті ознайомитись із правилами роботи на сайті, щоб уникнути типових помилок ознайомтесь із ними тут. Також, для коректного спілкування з учасниками та користувачами сайту, створіть власну сторінку користувача. Для зручності, ми створили шаблон, який легко заповнити. Як саме це зробити прочитайте тут. У випадку запитань або складностей, можна звертатись до Адміністратора. Бажаємо приємної та корисної праці та спілкування, Адміністратори сайту, --Admin 16:26, 10 березня 2011 (UTC) Я работаю в учебно-методическом центре профессионально-технического образования в г. Севастополе, методистом.А также провожу работу регионального тренера программы "Intel* Обучение для будущего" в ПТО. Надеюсь, что тренинг для настоящий тренинг успешно пройдёт и принесёт свои плоды на благо преподавателей ПТО Украины. КУРС ТЕО2 Дніпропетровськ березень - квітень 2011 р.

Дистанционная версия основного курса