Обговорення користувача:Оля Литвиненко

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Шановний користувач!

Вітаємо Вас на вікі-сайті програми Intel "Навчання для майбутнього" в Україні. Рекомендуємо Вам для подальшої коректної роботи на сайті ознайомитись із правилами роботи на сайті, щоб уникнути типових помилок ознайомтесь із ними тут. Також, для коректного спілкування з учасниками та користувачами сайту, створіть власну сторінку користувача. Для зручності, ми створили шаблон, який легко заповнити. Як саме це зробити прочитайте тут. У випадку запитань або складностей, можна звертатись до Адміністратора. Бажаємо приємної та корисної праці та спілкування, Адміністратори сайту, --Admin 10:16, 14 березня 2011 (UTC)

Зауваження до проекту!

Ольга Валентинівна, на жаль, деякі посилання на сторінці Вашого проекту неправильно вказане і документи не відкриваються, а саме, посилання у цих абзацах:

  • Навчальна тема розпочинається із заповнення учнями опитувальника «Що краще читати?» (створений засобами https://docs.google.com/), за допомогою якого визначається рівень обізнаності учнів про книги паперові та електронні.
  • Наступний етап – це ознайомлення з учительською презентацію, в якій представляється ключове питання: «Чому книга не пряник, а дітей до себе манить?», та тематичні запитання:
  • Для ознайомлення учнів із завданнями для досліджень пропонується учительський документ для фасилітації – презентація, яка розміщується в Інтернеті і є доступною будь-кому та будь-де.

І ще, мабуть, Ви не помітили у мене в Портфоліо документ для фасилітації - це опитування, я його тільки окремо виділила у списку документів. --Копотій Вікторія 08:47, 5 березня 2012 (UTC)

Майстер-клас 

Привіт !!! Вітаннячко! Рада була знайомству .--Оксана кархут 11:37, 19 квітня 2013 (EEST) Доброго вам дня. Переглянув презентацію та не можу залишити допис у форумі, розміщеному нижче презентації, не бачу посилання

позначене певним значком (ДК вчителів початкової та основної школи на базі Голованівського НВК)--Геннадій Вальчевський 18:49, 3 червня 2013 (EEST)