Обговорення користувача:Людочка

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Шановна п. Людмило! Якщо ви будете видаляти мої зауваження та повідомлення, я буду сприймати це як вандалізм та видаляти статті з помилками без попереджень. --Admin 12:55, 18 липня 2011 (UTC)


Шановна п. Людмило! Кілька статей містять суттєві помилки, які недопустимі при роботі у вікі-середовищі.Про помилки ви дізнаєтесь з інформаційних повідомлень на початку статей з помилками. Будь ласка, виправте помилки, інакше ваші статті будуть видалені, або перейменовані згідно правил, але не збережено посилання на них в інших статтях. Уважно ознайомтесь із правилами роботи на сайті (посилання див. нижче), якщо виникатимуть питання або зауваження - пишіть на моїй сторінці обговорення. --Admin 06:54, 18 липня 2011 (UTC)


Шановний користувач!

Вітаємо Вас на вікі-сайті програми Intel "Навчання для майбутнього" в Україні. Рекомендуємо Вам для подальшої коректної роботи на сайті ознайомитись із правилами роботи на сайті, щоб уникнути типових помилок ознайомтесь із ними тут. Також, для коректного спілкування з учасниками та користувачами сайту, створіть власну сторінку користувача. Для зручності, ми створили шаблон, який легко заповнити. Як саме це зробити прочитайте тут. У випадку запитань або складностей, можна звертатись до Адміністратора. Бажаємо приємної та корисної праці та спілкування, Адміністратори сайту