Для тренерів та координатрів програми у Львівській області

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Про реалізацію програми в області

Програма "Intel. Навчання для майбутнього" реалізується на Львівщині з 2004 року.

За цей час були злети та падіння, радісні відкриття та прикрі розчарування. Існує, звичайно, і суха статистика.

Найближчим часом у цій секції Ви зможете ознайомитись із:

 1. статистичними результатами провадження Програми на теренах області
 2. основними напрямками розвитку Програми у Львівській області на період з 2009-2012 рр.
 3. фотоархівом подій, пов'язаний з програмою за 2004-2008 рр.
 4. враженнями учасників тренінгів, тренерів, міських координаторів та керівників Програми в області

До створення цієї секції запрошуємо усіх хто причетний зараз чи був причетним колись до реалізації Програми в області. Будемо вдячні за спогади, враження, зауваження, пропозиції, фото, тощо. Все, що допоможе скласти цілісну картину розвитку Програми протягом 5 років та реального стану справ зараз.

Блог для координаторів та тренерів

У Львівській області у 2008 році активно запрацювала мережа районних та міських координаторів програми. В області створено понад 70 тренінгових центрів, де працюють понад 100 тренерів. Більшість тренерів - новачки, що проводять тренінги перший рік. Для більш ефективного інформування тренерів та координаторів області створено блог. Поки що він працює як дошка оголошень і часто заміняє традицйну розсилку, але у 2009 році, завдяки серії семінарів щодо викоритання сервісів WEB 2.0., які заплановані для тренерів та координаторів програми, сподіваємось, ситуація змінеться і буде створено мережеву спільноту тренерів Львівщини.

Документи для організації та проведення тренінгу

До уваги тренерів та координаторів!!!

У 2009 році першочергово на тренінгах за програмою "Intel. Навчання для майбутнього" навчаємо вчителів, які атестувалися в 2007 та 2008 роках та мають початкові навички роботи з комп'ютером!!!

За рішенням обласної колегії тренінг за програмою "Intel. Навчання для майбутнього" увійшов до кредитно-модульної системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників області як один з обов'язкових кредитів. В зв'язку з цим оформлення документації пов'язаної з проведенням тренінгу набуває особливого значення. Адже від цього залежить облік накопичених кредитів учасниками тренінгу, а також є підставою для нарахування оплати за роботу тренерам. Щоб нічого не забути і виконати все вчасно варто ознайомитись з пакетом документів щодо організації, проведення та звітування про проведений тренінг.

Planeta-book.gif


покрокова інструкція

шаблон наказу Будь ласка, в наказі вказуйте рік попередньої атестації учасників!!!!

заявка на тренінг

шаблон звіту про проведений тренінг

список учасників тренінгу


До уваги тренерів!!!

Список документів, які необхідні для звітування про проведений тренінг:

 1. Диск, на якому записано:
  1. Портфоліо учасників тренінгу
  2. Звіт про проведений тренінг
  3. Список учасників тренінгу
 2. Журнал обліку, заповнений згідно вимог
 3. Розклад занять
 4. Залікові книжки учасників тренінгу

Вхідна та вихідна анкети учасника тренінгу заповнюються on-line на сайті програми www.iteach.com.ua

Заявки на участь у тренінгах

Шановні педагогічні працівники Львівської області!

Ви можете заявити про своє бажання взяти участь у тренінгу за програмою "Intel. Навчання для майбутнього" просто зараз. Але спочатку прочитайте наступну інформацію для того щоб пересвідчитись, що Ви дійсно готові його пройти, цей тренінг буде для Вас корисним та ефективним.

 1. На тренінгу Ви навчитеся використовувати інформаційно-комунікаційні технології та Інтернет-ресурси при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України.
 2. Тренінг передбачає 48 аудиторних годин роботи в групі безпосередньо за комп'ютером під керівництвом тренера(ів) та 16 годин самостійної роботи. Робота на тренінгу організована таким чином, що пропускати заняття не можна. Заочної форми навчання не існує!!!
 3. Як учасник тренінгу Ви отримаєте для роботи навчальний посібник, CD-диск та робочий зошит учасника.
 4. Протягом роботи Ви створите Портфоліо навчального проекту, який Ви зможете згодом реалізувати із своїми учнями.
 5. По закінченні тренінгу Ви отримаєте сертифікат.
 6. Тренінг за програмою включено до кредитно-модульної системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників Львівської області. Участь у тренінгу зараховується як один кредит.
 7. У 2009 році першочергово на тренінг зараховуються педагогічні працівники, які атестувалися у 2007 та 2008 роках!!!
 8. Тренінг не передбачає навчання учасників початковим навичкам володіння комп'ютером!! Якщо Ви не володієте елементариними навичками роботи з комп'ютером, спочатку пройдіть навчання на тренінгу за програмою "Microsoft. Партнерство в навчанні". Про те, як потрапити на такі курси Ви можете дізнатися у районному або міському відділі освіти.
Lyst-zajavka.gif


Якщо Ваше бажання стати учасником тренінгу за програмою "Intel. Навчання для майбутнього" не змінилось, скористайтесь наступним посиланням Форма заявки


Регіональний конкурс "Галицький проект - 2009"

Скориставшись посиланням Регіональний конкурс "Галицький проект - 2009" , ви зможете ознайомитись з умовами участі, складом журі та апеляційної комісії Конкурсу, а також дізнаєтесь про його результати.

На сторінці Конкурсу вже розміщено Положення Конкурсу. Згодом ми плануємо розміщати там інформацію про перебіг Конкурсу, фотозвіти про роботу журі та нагородження переможців, а також всю інформацію, що будь-яким чином буде стосуватися Конкурсу.

Не прогавте свій шанс заявити про свої здобутки у використанні інформаційно-комунікаційних технологій та методу проектів на уроках та у виховній роботі. Похваліться успіхами своїх учнів та вихованців, адже вони вартують цього!!!

Поділіться своїм досвідом та дізнайтесь про досвід інших вчителів!!!

Увага! Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться 15 вересня 2009 року. Запрошуються усі учасники конкурсу.

Регіональні майстер-класи, семінари

Майстер-класи

10-12 січня 2009 року на базі СЗШ № 7 м. Стрия відбувся майстер-клас для тренерів-початківців програми Дрогобицького, Жидачівського, Миколаївського, Сколівського, Стрийського районів та міст Дрогобича, Нового Роздолу, Стрия та Трускавця. Всього в роботі майстер-класу взяли участь 23 тренерів програми.

Тренери регіонального майстер-класу: Шевчук Ольга Василівна та Носкова Маргарита Вячеславівна

Фотозвіт про перебіг роботи майстер-класу дивись тут

Враження учасників майстер-класу


15-17 лютого 2010 року на базі ЛОІППО відбувся майстер-клас для тренерів-початківців програми Радехівського, Бродівського, Яворівського, Кам'янка-Бузького, Пустомитівського, Золочівського, Перемишлянського, Буського Жовківського, Городоцького районів. На майстер-клас запрошувались тренери, що проводять тренінги з 2008-2009 років і ще не проходили майстер-класу. Всього у майстер-класіф взяло участь 19 тренерів програми.

Враження, побажання, висновки учасників щодо почутого на майстер-класі

Семінари

17 лютого 2009 року на базі ЛОІППО відбудеться семінар районних (міських) координаторів програми. Головною метою семірару є показати координаторам можливості, які мають Web 2.0., отримати початкові навички роботи з Інтернет-сервісами другого поколіня та розпочати створення Ітренет-середовища, яке б стало мобільним та ефективним зв'язком між тренерами, координаторами, вчителями, які хочуть навчатися та навчалися за програмою, площадкою для обміну досвідом та інших цілей, які з часом з'являться.

19, 24 та 26 лютого 2009 року відбудуться аналогічні семінари для тренерів області (по одному тренеру від тренінгового центру, району або міста в залежності від активності в роботі та можливостей подальшого навчання тренерів свого району (міста).

Учасників семінарів просимо завчасно створити власні поштові скриньки на Gmail!!!

Підсумком семінарів будуть відповіді на наступні питання:

1. Чи є реальні перспективи використання Web 2.0. в роботі тренерів та координаторів щодо реалізації програми в моєму районі (місті)?

2. Чи полегшить Вікі-сайт мою роботу щодо організації та проведення тренінгів?

3. Які ще можливості використання Вікі-середовища я бачу?

Календар подій

Calendar.gif
Тут Ви можете дізнатися про події, що пов'язані з реалізацією Програми в області. А саме про місце, час проведення , зміст заходу, а також хто його організовує та проводить.

Для зручності події згруповані за календарним принципом помісячно.

Кожну сторінку складають спільно тренери та координатори програми в області.

Будь ласка, якщо у Вас виникнуть питання, зауваження чи пропозиції щодо запланованих подій, залишіть їх на сторінці обговорення статті, де є запис про подію, яка Вас зацікавила.

Шановні тренери та координатори, не забувайте робити внутрішні посилання на сторінки тренерів та тренінгових центрів, де будуть відбуватися заплановані події, для зручності читачів.

Шановні колеги, вчителі та тренери! У вересні 2009 року тренінги не проводимо у зв'язку з проблемою фінансування. Додаткову інформацію читайте на блозі.


Лютий 2009

Березень 2009

Квітень 2009

Травень 2009

Інфорацію про терміни та місце тренінгів в районах та містах Львівської області з червня 2009 року можна знайти на сторінках тренінових центрів області

Новини з районів та міст області

Тут можна розміщати інформацію про результати роботи тренінгових центрів, цікаві події на місцях

Підсумки 2008 року

15 грудня 2008 року в ЛОІППО відбулась підсумкова нарада районних(міських) координаторів програми. Було підведено підсумки роботи, визначено найбільш вдалі та проблемні моменти в роботі тренінгових центрів області, а також окреслено основні напрямки роботи на 2009 рік.

За 2008 рік на теренах області на тренінгах за програмою "Intel. Навчання для майбутнього" навчено 1386 вчителів, проведено 150 тренінгів. Найбільш результативними у підготовці вичтелів виявились райони: Сколівський (113 підготовлених вчителя), Буський (92 вчителя) та Радехівський (81 вчитель).

Семінар для тренерів Пустомитівського району

Файл:Муроване семінар 1.jpg
Тренери Щирецького тренінгового центру
Файл:Муроване семінар 3.JPG
В процесі роботи над вправою

11 березня 2009 року на базі середньої загальноосвітньої школи с. Муроване Пустомитівського району відбувся семінар для тренерів-початківців програми, які розпочинають тренерську діяльність у 2009 році.


Головною метою семінару було надати методичну допомогу щодо організації та проведення тренінгів, можливості отримання "швидкої допомоги" для тренерів-початківців під час першого тренінгу. Молоді тренери мали змогу у вільній невимушеній атмосфері поспілкуватися з більш досвідченими тренерами, задати питання обласному та районному координатору програми, повправлятися у формулюванні Ключових та Тематичних питань, тощо.

Дякуємо адміністрації та педагогічному колективу середньої загальноосвітньої школи с. Мурованого за гостинність та створення чудових умов для ефективної та плідної роботи семінару.

Деякі фото, зроблені під час проведення семінару можна подивитися тут


17 березня тренери Пустомитівського району з середньої загальноосвітньої школи с. Пікуловичі Матківська Марія та Патько Віра розпочали свій перший тренінг!

23 березня стартують решта тренерів початківців!

Бажаємо вам натхнення, вдячних, талановитих учнів та впевненості у власних силах!

Методична скарбничка

Цікаві посилання

Прочитайте статтю про використання Web 2.0. та роботу в мережевих проектах, можливо, це стане новою цікавою сходинкою у Вашій пректиці! Web 2.0 для мережевого проектуНаші напрацювання

Тут будуть розміщені документи з Портфоліо учасників тренінгів, які, з точки зору експертів програми, заслуговують на оприлюднення, як приклад. Наголошуємо, що це не взірцеві роботи, адже немає межі вдосконаленя. Це оригінальні, цікаві роботи, які виконані з дотриманням вимог.

Плани проектів

Учительські роботи

Учнівські роботи

Дидактичні матеріали

Методичні матеріали

Ділимось досвідом

Якщо у Вас є власні "роздинки" в роботі тренера, якими Ви готові поділитися з іншими тренерами, цей розділ ДЛЯ ВАС!!!

Можливо, Ви знаєте як ефективно організувати роботу учнів в навчальному чи виховному проекті і також готові поділитися своїми знаннями. Будь ласка, ми будемо раді дізнатися про Ваші досягнення та розповсюдити Ваш досвід серед вчителів!

Тренери та координатори програми на місцях