Заяка майбутнього учасника тренінгу (Львівська область)

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Для того, щоб Вас включили в групу учасників тренінгу необхідно перейти в режим редагування статті, відділити попередні дописи "горизонтальною лінією" (остання піктограма на панелі засобів візуального редагування)та відповісти на питання, які наведено нижче зазначаючи номер питання на яке Ви даєте відповідь:

  1. Ваше прізвище, ім'я, по-батькові.
  2. У якому навчальному закладі Ви працюєте?
  3. Яку посаду Ви займаєте та які предмети викладаєте?
  4. На якому рівні Ви володієте комп'ютером? (початковий - вмію включати та виключати комп'ютер, створювати та зберігати документи та папки, набираю текст та форматую його, можу вставляти картинки в документ,тощо; середній - працюю в MS Word, Excel, хоча про більшість їх можливостей не знаю, пробував працювати з іншими програмами, але з допомогою більш досвідченого користувача, кілька разів використовував Інтернет; високий - вільно працюю з MS Office та працюю з документами різних форматів, вмію встановлювати та видаляти програми, у своїй роботі використовую графічні редактори, архіватори та інші програми, є впевненим користувачем Інтернету, тощо)
  5. У якому році ви атестувались?
  6. Коли навчання на тренінгу було би для Вас найбільш зручним? (вкажіть місяць або місяці, які були б для навчання найбільш зручними для Вас)

Перевірте, чи на всі питання Ви дали відповіді. Зазначте час реєстрації заявки скориставшись піктограмою "власний підпис" (передостання піктограма на панелі засобів візуального редагування). За допомогою функції попереднього перегляду, перегляньте, як виглядає Ваш допис. Наприклад, Ваше повідомлення може виглядати так:


1. Іванів Іван Іванович 2. Середня загальноосвітня школа с. Любинці Сколівського району 3. вчитель історії та правознавства 4. володію комп'ютером на середньому рівні 5. атестувався у 2008 році 6. хотів би пройти навчання на тренінгу у травні-липні 2009 року --Іванів Іван 21:38, 5 березень 2009 (EET)


Якщо все виглядає саме так, збережіть статтю. Ваша заявка буде врахована при формуванні груп, а Вам буде повідомлено про зарахування на тренінг за місцем праці.

Бажаємо Вам успішного та приємного навчання!