Обговорення користувача:Galkina

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:45, 31 травня 2012, створена Admin (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Шановна Маpіє Валеріївно, відновлено всі Портфоліо Тренінг за 10 версією Intel"Навчання для майбутнього". м. Донецьк Січень 2012, крім Портфоліо Фесенко Світлана з теми ЖИТТТЯ ЗАРАДИ ГРОШЕЙ АБО ГРОШІ ДЛЯ ЖИТТЯ?! оскільки система не містить даних про внесок користувача Користувач:Svitlana F. Такі відновлення Ви можете робити самостійно через внесок користувача та порівняння редагувань! Сподіваємось на розуміння!Admin 23:45, 31 травня 2012 (EEST)

Шановна Маріє Валеріївно, нажаль після зміни версії платформи MediaWiki деякі сторінки відображаються як ті, що не існують, проте найближчим часом вони будуть відновлені!!! Сподіваємось на розуміння!Admin 21:24, 25 квітня 2012 (EEST)

Шановна Маріє Валеріївно, вказана Вами сторінка існує, жодних змін до неї внесено не було...Admin 20:27, 31 березня 2012 (UTC)

Шановний користувач!

Вітаємо Вас на вікі-сайті програми Intel "Навчання для майбутнього" в Україні. Рекомендуємо Вам для подальшої коректної роботи на сайті ознайомитись із правилами роботи на сайті, щоб уникнути типових помилок ознайомтесь із ними тут. Також, для коректного спілкування з учасниками та користувачами сайту, створіть власну сторінку користувача. Для зручності, ми створили шаблон, який легко заповнити. Як саме це зробити прочитайте тут. У випадку запитань або складностей, можна звертатись до Адміністратора. Бажаємо приємної та корисної праці та спілкування, Адміністратори сайту, --Admin 15:10, 17 лютого 2011 (UTC)