Для тренерів та координатрів програми у Львівській області

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Блог для координаторів та тренерів

У Львівській області у 2008 році активно запрацювала мережа районних та міських координаторів програми. В області створено понад 70 тренінгових центрів, де працюють понад 100 тренерів. Більшість тренерів - новачки, що проводять тренінги перший рік. Для більш ефективного інформування тренерів та координаторів області створено блог. Поки що він працює як дошка оголошень і часто заміняє традицйну розсилку, але у 2009 році, завдяки серії семінарів щодо викоритання сервісів WEB 2.0., які заплановані для тренерів та координаторів програми, сподіваємось, ситуація змінеться і буде створено мережеву спільноту тренерів Львівщини.

Документи для організації та проведення тренінгу

До уваги тренерів та координаторів!!!

У 2009 році першочергово на тренінгах за програмою "Intel. Навчання для майбутнього" навчаємо вчителів, які атестувалися в 2007 та 2008 роках та мають початкові навички роботи з комп'ютером!!!

За рішенням обласної колегії тренінг за програмою "Intel. Навчання для майбутнього" увійшов до кредитно-модульної системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників області як один з обов'язкових кредитів. В зв'язку з цим оформлення документації пов'язаної з проведенням тренінгу набуває особливого значення. Адже від цього залежить облік накопичених кредитів учасниками тренінгу, а також є підставою для нарахування оплати за роботу тренерам. Щоб нічого не забути і виконати все вчасно варто ознайомитись з пакетом документів щодо організації, проведення та звітування про проведений тренінг.

Planeta-book.gif


покрокова інструкція

шаблон наказу

заявка на тренінг

шаблон звіту про проведений тренінг

список учасників тренінгу


Заявки на участь у тренінгах

Шановні педагогічні працівники Львівської області!

Ви можете заявити про своє бажання взяти участь у тренінгу за програмою "Intel. Навчання для майбутнього" просто зараз. Але спочатку прочитайте наступну інформацію для того щоб пересвідчитись, що Ви дійсно готові його пройти, цей тренінг буде для Вас корисним та ефективним.

  1. На тренінгу Ви навчитеся використовувати інформаційно-комунікаційні технології та Інтернет-ресурси при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України.
  2. Тренінг передбачає 48 аудиторних годин роботи в групі безпосередньо за комп'ютером під керівництвом тренера(ів) та 16 годин самостійної роботи. Робота на тренінгу організована таким чином, що пропускати заняття не можна. Заочної форми навчання не існує!!!
  3. Як учасник тренінгу Ви отримаєте для роботи навчальний посібник, CD-диск та робочий зошит учасника.
  4. Протягом роботи Ви створите Портфоліо навчального проекту, який Ви зможете згодом реалізувати із своїми учнями.
  5. По закінченні тренінгу Ви отримаєте сертифікат.
  6. Тренінг за програмою включено до кредитно-модульної системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників Львівської області. Участь у тренінгу зараховується як один кредит.
  7. У 2009 році першочергово на тренінг зараховуються педагогічні працівники, які атестувалися у 2007 та 2008 роках!!!
  8. Тренінг не передбачає навчання учасників початковим навичкам володіння комп'ютером!! Якщо Ви не володієте елементариними навичками роботи з комп'ютером, спочатку пройдіть навчання на тренінгу за програмою "Microsoft. Партнерство в навчанні". Про те, як потрапити на такі курси Ви можете дізнатися у районному або міському відділі освіти.
Lyst-zajavka.gif


Якщо Ваше бажання стати учасником тренінгу за програмою "Intel. Навчання для майбутнього" не змінилось, скористайтесь наступним посиланням Форма заявки


Регіональні майстер-класи, семінари

10-12 січня 2009 року на базі СЗШ № 7 м. Стрия відбувся майстер-клас для тренерів-початківців програми Дрогобицького, Жидачівського, Миколаївського, Сколівського, Стрийського районів та міст Дрогобича, Нового Роздолу, Стрия та Трускавця. Всього в роботі майстер-класу взяли участь 23 тренерів програми.

Тренери регіонального майстер-класу: Шевчук Ольга Василівна та Носкова Маргарита Вячеславівна

Фотозвіт про перебіг роботи майстер-класу дивись тут

Враження учасників майстер-класу


17 лютого 2009 року на базі ЛОІППО відбудеться семінар районних (міських) координаторів програми. Головною метою семірару є показати координаторам можливості, які мають Web 2.0., отримати початкові навички роботи з Інтернет-сервісами другого поколіня та розпочати створення Ітренет-середовища, яке б стало мобільним та ефективним зв'язком між тренерами, координаторами, вчителями, які хочуть навчатися та навчалися за програмою, площадкою для обміну досвідом та інших цілей, які з часом з'являться.

19, 24 та 26 лютого 2009 року відбудуться аналогічні семінари для тренерів області (по одному тренеру від тренінгового центру, району або міста в залежності від активності в роботі та можливостей подальшого навчання тренерів свого району (міста).

Учасників семінарів просимо завчасно створити власні поштові скриньки на Gmail!!!

Підсумком семінарів будуть відповіді на наступні питання:

1. Чи є реальні перспективи використання Web 2.0. в роботі тренерів та координаторів щодо реалізації програми в моєму районі (місті)?

2. Чи полегшить Вікі-сайт мою роботу щодо організації та проведення тренінгів?

3. Які ще можливості використання Вікі-середовища я бачу?

Методична скарбничка

Тут будуть розміщені документи з Портфоліо учасників тренінгів, які, з точки зору експертів програми, заслуговують на оприлюднення, як приклад. Наголошуємо, що це не взірцеві роботи, адже немає межі вдосконаленя. Це оригінальні, цікаві роботи, які виконані з дотриманням вимог.

Новини з районів та міст області

Тут можна розміщати інформацію про результати роботи тренінгових центрів, цікаві події на місцях

Підсумки 2008 року

15 грудня 2008 року в ЛОІППО відбулась підсумкова нарада районних(міських) координаторів програми. Було підведено підсумки роботи, визначено найбільш вдалі та проблемні моменти в роботі тренінгових центрів області, а також окреслено основні напрямки роботи на 2009 рік.

За 2008 рік на теренах області на тренінгах за програмою "Intel. Навчання для майбутнього" навчено 1386 вчителів, проведено 150 тренінгів. Найбільш результативними у підготовці вичтелів виявились райони: Сколівський (113 підготовлених вчителя), Буський (92 вчителя) та Радехівський (81 вчитель).

Календар подій

Лютий 2009

Березень 2009

Регіональний конкурс "Галицький проект - 2009"

Тренери та координатори програми на місцях