Назва навчального проекту
Опис проекту
Загальні відомості
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Навчальна тема (як записано в програмі)
Вік учнів, клас
Стислий опис проекту
Повний План проекту
в цьому розділі має бути вміщене посилання на План вашого навчального проекту, який розміщений в Інтернеті
Навчальні цілі
Опис оцінювання
Діяльність учнів
Описати етапи проекту, що роблять учні та вчитель, хто ще залучений до проекту, як відбувається диференціація, як відбувається оцінювання, як і для кого
учні презентують продукти проектів.
Всі документи Портфоліо мають бути розміщені в Інтернеті (окремі вікі-статті, на сервісах для розміщення документів). В описі Діяльності учнів мають бути вставлені посилання на всі ці документи в тих місцях, де йдеться мова про створення чи використання цих документів.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Фах, навчальний предмет
Навчальний заклад
Місто\село, район, область
Контактні дані
(за вибором автора проекту: телефон, електронна адреса. Увага! E-mail має бути записаний у вигляді ababab на всвсвс , якщо ваша адреса ababab@всвсвс – для уникнення СПАМУ – несанкціонованої розсилки – записані так адреси люди розуміють, а машини, які шукають таких адрес для розсилання на них рекламної та іншої інформаці , ні )
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
Місце провведення тренінгу
Тренери
=======================
Особливості курсу «Комп'ютерні технології та підприємництво»
Курс «Комп’ютерні технології та підприємництво» - третя частина програми Intel «Шлях до успіху».
Курс рекомендовано для учнів 10-11 класів загальноосвітньої школи та для молоді від 16 до 25 років.
Для його проведення потрібно не менше 51 академічної години. (Див. розподіл годин на сайті www.uspih.iteach.com.ua).
|
|
Особливості занять з учнями
- Учні працюють в постійних парах, розробляють бізнес-план власного підприємства до кінця тренінгу і презентують його громаді.
- Викладання цього курсу здійснюється за однаковою педагогічною технологією, проте для курсу з підприємництва воно більш гнучке, ніж двох попередніх. Фасилітатор сам обирає, за яким способом, записаним в «Методичному посібнику для викладачів курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво» ефективніше проводити заняття.
- Навчання учнів здійснюється не за друкованим, а за електронним посібником для учнів, який завантажений на учнівські комп’ютери. У виключних випадках, є можливість самостійно роздрукувати деякі сторінки посібника або, якщо дозволяють ресурси школи, то і весь посібник для учнів.
- В курсі активно використовуються соціальні сервіси Веб 2.0 (блоги, вікі, онлайнові карти розуму, сервіс закладок на сайти, документи Гуглдокс тощо);
- Бажано, щоб навчання за курсом проходили учні, які завершили один з попередніх курсів програми.
До проведення занять з учнями допускаються фасилітатори (викладачі), які пройшли 5-денний тренінг за програмою Intel «Шлях до успіху» та отримали сертифікат, провели принаймні один повний курс навчання учнів за курсом «Комп’ютерні технології для місцевої спільноти» або «Комп’ютерні технології і майбутня професія». Викладачі курсу мають завершити додаткове навчання (очний тренінг чи дистанційний курс) і отримати відповідний сертифікат фасилітатора курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво».
|
|
|
Дистанційний курс «Вивчаємо «Підприємництво 2.0»
Дистанційний курс «Вивчаємо «Підприємництво 2.0» розрахований на викладачів, які зареєструвалися на цей курс (Реєстрація) і зараховані в навчальну групу. Навчання в дистанційному курсі здійснюється Громадською організацією РМЦ «АЙОРН» під керівництвом організаторів і тьюторів дистанційного навчання. Навчання проводиться 2 рази на навчальний рік.
Якщо у вас :
- є бажання навчатися новому (як з основ підприємницької діяльності, так і сервісів Веб 2.0 та поліпшити власні навички критичного мислення);
- наявна домовленість в навчальному закладі на проведення такого курсу для учнів;
- є можливість впродовж 3 тижнів працювати самостійно і регулярно не менш, ніж по 2 години кожен день;
- постійний доступ до швидкісного інтернету,
то ви можете заповнити реєстраційну анкету.
- Якщо у вас є запитання і пропозиції щодо впровадження курсу у вашому навчальному закладі і ви зареєстровані на форумах сайту програми, то виможете взяти участь в обговоренні курсу, яке ведеться на форумі «Дистанційний курс «Вивчаємо «Підприємництво 2.0».
- Якщо ви не зареєстровані у форумах на сайті програми (а є учасником програми) і хочете поспілкуватися у форумі, зверніться до асистента програми. Форум - модерований, призначений тільки для учасників програми, реєстрація на спеціалізованому форумі програми здійснюється на тренінгах, або в індивідуальному порядку за запитом).
- Якщо ви не є учасником програми Intel «Шлях до успіху», а маєте запитання і пропозиції щодо курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво», звертайтеся до координатора програми в Україні
|
|
|
Програма дистанційного курсу «Вивчаємо «Підприємництво 2.0»
Учасники курсу ознайомлюються з основними теоретичними моментами змістової частини курсу, проробляють основні методичні прийоми, виконують самостійно типові завдання для учнів. Наприкінці кожного модуля виконують он-лайн тестову роботу.
Навчання триває 3, 5 тижні і завершується отриманням сертифікатів фасилітатора курсу «Комп’ютерні технології і підприємництво».
На виконання завдань кожного модуля курсу відводиться 3 дні.
Програмою курсу передбачені 2 скайп-конференції - та щоденне онлайнове консультування тьюторів впродовж 1 години.
Кожен учасник занять повинен мати власний обліковий запис на сервісі Гугл. Створити самостійно акаунт на Гугл можна за інструкцією
Розклад занять дивіться в таблиці.
Для зарахування кожного Модуля Вам необхідно:
- Виконати завдання модуля.
- Відправити тьюторам на адресу web.kurs2011 на gmail.com свій профіль заповнений при роботі з Е-посібником.
- Виконати в інтернеті Тест модуля.
Таблиця результатів роботи на тренінгу
Всі документи курсу
|
|