Обговорення:Портфоліо Івашньової Світлани Володимирівни
ЯК ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ:
1.Увійдіть в вікі під власним логіном і паролем.
2. В режимі редагування увійдіть в відповідний розділ цієї статті, клацнувши на посилання ред. , що розташоване праворуч біля кожного розділу статті.
3. Внесіть свої коментарі у відповідний розділ.
4. Залишіть свій автоматичний підпис в кінці свого допису, натиснувши на кнопку Ваш підпис з часовою міткою (передостяння кнопка над вікном редагування).
5. Перегляньте свій допис, натиснувши на кнопку Попередній перегляд.
6. За потреби внесіть зміни до свого допису. Знову перегляньте його в Попередньому перегляді.
7. Якщо ваш допис виглядає, як ви очікували, натисніть на Зберегти сторінку.
8. Перейдіть до наступного розділу і внесіть свої коментарі, повторивши кроки 2-7 для кожного допису.
УВАГА!
Зміст
- 1 Вступний документ або презентація
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)
- 9 ІНШІ КОМЕНТАРІ
Вступний документ або презентація
Вдалі моменти
Надзвичайно цікава і актуальна на сьогоднішній день тематика проекту. Учнів треба дійсно вчити шукати, винаходити, робити свій внесок у життя людства. Автор дуже правильно підійшла до вибору теми. --Alesya 13:45, 5 березня 2012 (UTC)
Ідеї для покаращення
До буклету додати більше графіки. Учням буде цікаво!--Alesya 13:47, 5 березня 2012 (UTC)
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Автор проекту розробила об'ємний, грунтовний і повний інструментарій оцінювання проекту, представлений документами: Таблиця З-Х-Д, Піраміда винаходів, Форма для опитування до початку роботи в проекті, Риси характеру винахідників, Радіальна діаграма, Риси характеру винахідників, Таблиця для спільної роботи, Опитувальник для друзів, Як записати коментар у блог, Мережевий питальник, Контрольний список спостереження за навичками мислення, Інструкція для пошуку інформації в мережі Інтернет, Контрольний список спільної роботи, Бланк самооцінювання результатів роботи в проекті.
Така форма організації оцінювання є досить ефективною, адже дозволяє вчителю спрямовувати та оцінювати роботу учнів на кожному етапі. --Alesya 11:05, 6 березня 2012 (UTC)
Ідеї для покаращення
До списку оцінювання (хоч він, на мою думку, є вдалим, охоплює всі моменти роботи над проектом) можна додати ще презентацію для визначення рівня володіння учнями навчальним матеріалом з теми.--Alesya 12:48, 6 березня 2012 (UTC)