Відмінності між версіями «Знам'янка. Модуль 6. Група №1»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 9: | Рядок 9: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 2 | | 2 | ||
| − | |-[[Користувач:Оля Литвиненко|Оля Литвиненко]] 15: | + | |--[[Користувач:Оля Литвиненко|Оля Литвиненко]] 15:58, 3 грудня 2013 (EET) |
|- | |- | ||
| | | | ||
Версія за 15:58, 3 грудня 2013
1 група. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.
| Проблеми | Шляхи вирішення | Особистий підпис |
| 1 | 2 | |