Знам'янка. Модуль 6. Група №1

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1 група. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.


Проблеми Шляхи вирішення Особистий підпис
Інтернет-залежність Обмеження часу роботи дитини в Інтернеті батьками, зацікавленість дитини іншими сферами життя, спільна справа з друзями або батьками. --Ольга Сергіївна Погрібняк 00:25, 7 грудня 2013 (EET)
Загроза життю і здоров'ю дитини Профілактичні бесіди, роз'яснення необхідності Інтернету в навчанні і спілкуванні, довірливі стосунки з дитиною з боку вчителів і батьків, батьківський контроль за розміщенням персональних даних в мережі --Галина Коваль 00:31, 7 грудня 2013 (EET)
Інтернет-переслідування Довірливі стосунки дитини з батьками, батьківський контроль за спілкуванням дитини в інтернеті. Потрібно пояснити дитині, що якщо в мережі вона спілкується з незнайомою людиною, то це може нести таку ж саму небезпеку як і вреальному житті --Вікторія Юрченко 18:58, 7 грудня 2013 (EET)
Зниження успіхів в навчанні Багатогранний контроль роботи дитини в Інтернеті, повинні бути задіяні і батьки, і вчителі --Наталья Сиромятнікова 14:29, 9 грудня 2013 (EET)
Доступ до заборонених сайтів Контроль батьків за дітьми, які сайти відвідують та в яких соціальних мережах вони зареєстровані --Ксенія Пономар 14:41, 9 грудня 2013 (EET)
Нанесення шкоди комп'ютеру (віруси) Інформування дітей про можливі небезпечності в Інтернеті, використання програм для блокування сайтів --Катерина Ткаленко 21:31, 9 грудня 2013 (EET)
Хакери і зломщики Роз'язнити дитині, що не можна надавати особисту інформацію, паролі, адресу поштової скриньки незнайомцям. Найкращим способом захисту комп’ютера від зломів і проникнень є використання брандмауера та регулярне оновлення операційної системи. --Світлана Андреєва 18:40, 22 грудня 2013 (EET)