Відмінності між версіями «Портфоліо Колюча О.П.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Навчальні цілі)
Рядок 21: Рядок 21:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 
+
довести учням , що знання з фізики використовуються в навколишньому житті; формувати в учнів навички дослідницької роботи ; узагальнити знання учнів з теми «Густина речовини»; сформувати вміння розв’язувати прикладні задачі; показати області застосування набутих знань; зацікавити учнів предметом; розвивати математичну культуру, логіку мислення. Учні зможуть: Використовувати електронні таблиці для збору, сортування та демонстрації даних Створювати та демонструвати ефективні переконуючі презентації, підкріплені мультимедійним засобами Створювати інформаційні бюлетені або вікі-сайти.
 
+
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=

Версія за 17:29, 4 вересня 2012



Назва проекту

«Густина речовини. Одиниці густини. »

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика

Навчальна тема

Густина

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект з фізики в 7 класі реалізується в рамках вивчення теми «Будова речовини». В ході проекту «Густина речовини. Одиниці густини.» діти формують уявлення про будову речовини,знайомляться з поняттям густини, формують практичні навички визначення густини речовини, з якої виготовлено тіло, доказують важливість врахування густини під час проектування будинків, різноманітних механізмів, транспорту тощо.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

довести учням , що знання з фізики використовуються в навколишньому житті; формувати в учнів навички дослідницької роботи ; узагальнити знання учнів з теми «Густина речовини»; сформувати вміння розв’язувати прикладні задачі; показати області застосування набутих знань; зацікавити учнів предметом; розвивати математичну культуру, логіку мислення. Учні зможуть: Використовувати електронні таблиці для збору, сортування та демонстрації даних Створювати та демонструвати ефективні переконуючі презентації, підкріплені мультимедійним засобами Створювати інформаційні бюлетені або вікі-сайти.

Опис оцінювання

На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення їх інтересів за допомогою опитування. Таблиця «ЗХД» учні заповнюють під час вступного слова вчителя. Вчитель об’єднує учнів в групи для пошуку відповідей на тематичні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. У ході роботи над проектом вчитель спостерігає та корегує роботу учнів, учні заповнюють листи для самооцінки та взаємооцінки, виконують тестування для оцінки отриманих знань з програмної теми. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності. Проводиться аналіз таблиці «ЗХД» - чи досягли учні поставлених цілей.

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чала Валентина Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Донецька загальноосвітня школа-інтертат №3

Місто\село, район, область

місто Донецьк

Контактні дані

Файл:Example.jpg
Тут може бути ваша фотографія

Про мене

Чала Валентина Анатоліївна

Донецька загальноосвітня школа-інтернат №3 "

Учитель англійської мови

Мій внесок

Мої проекти Портфоліо з теми "Движение - это жизнь" Мої файли Мої закладки

ТРЕНІНГИ