Портфоліо Колюча О.П.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

«Густина речовини. Одиниці густини. »

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика

Навчальна тема

Густина

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект з фізики в 7 класі реалізується в рамках вивчення теми «Будова речовини». В ході проекту «Густина речовини. Одиниці густини.» діти формують уявлення про будову речовини,знайомляться з поняттям густини, формують практичні навички визначення густини речовини, з якої виготовлено тіло, доказують важливість врахування густини під час проектування будинків, різноманітних механізмів, транспорту тощо.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

довести учням , що знання з фізики використовуються в навколишньому житті; формувати в учнів навички дослідницької роботи ; узагальнити знання учнів з теми «Густина речовини»; сформувати вміння розв’язувати прикладні задачі; показати області застосування набутих знань; зацікавити учнів предметом; розвивати математичну культуру, логіку мислення. Учні зможуть: Використовувати електронні таблиці для збору, сортування та демонстрації даних Створювати та демонструвати ефективні переконуючі презентації, підкріплені мультимедійним засобами Створювати інформаційні бюлетені або вікі-сайти.

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на які попередньо записані вчителем для учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями матеріалу, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційного зразка для представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму оцінювання для само оцінювання свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій використовується форма оцінювання мультимедійних проектів,схема ЗХТ. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту . Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на Основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу.Аналіз власної системи оцінювання допомогли виявити переваги та недоліки оцінювання.

Діяльність учнів і вчителя

На початку проекту вчитель: - проводить урок, на якому дає основні поняття гутину речовини, одиниці густини; - готує список доступної в бібліотеці школи літератури з теми проекту; - перевіряє роботу Інтернету та потрібних комп’ютерних програми у комп’ютерному класі; - відправляє інформаційний буклет про метод проекту батькам; - проводить тестування та обговорення тем, по результатам яких об’єднує учні у три групи ; - формулює критерії оцінювання роботи учнів. Учні: - обговорюють тему проекту, цілі, завдання, вживаються в ситуацію; - складають план роботи групи, та розподіляють обов’язки у групі. Для того, щоб з’яcувати рівень знань перед початком роботи в проекті, учитель пропонує заповнити ЗХД таблицю, Опитувальник "Що я знаю про функцію" і організаційну діаграму. Вчитель демонструє Презентацію з проблемою, в якій описана життєва ситуація, що заставляє замислитись над тим, як краще виконувати будь-які дії, маючи чіткі інструкції чи ні. Разом обговорюють та оцінюють ідеї учнів, які вони пропонують. Тільки після цього учитель пропонує учням проект. Для того, щоб учні чітко розуміли, яку роботу від них вимагають, вчитель демонструє свою Презентацію . Перша група учнів «Історики» знаходить матеріали з історичної довідки походження функції. За результатами своєї діяльності учні створюють блог дослідження та презентацію. 2 група учнів «Практики» шукають де в житті застосовуються поняття функції та створюють блог, де розміщують свої дослідження. 3 група учнів «Публіцисти» знаходять різні способи задання функції. Створюють блог, де розміщують результати своїх експериментів. Впродовж роботи над проектом вчитель: - консультує групи; - забезпечує групи ресурсами; - згідно плану контролює послідовність виконання проекту; - заповнює оціночні листи груп учнів Учні: - консультуються з учителем; - обговорюють проміжні результати; - оформляють проект; - звіряються з контрольними списками для презентації та інформаційного бюлетеню; - готуються до захисту; - оцінюють роботу в команді. Наприкінці роботи над проектом вчитель: - під час захисту проекту задає допоміжні питання;

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Колюча Олена Петрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель фізики

Навчальний заклад

Одеська загальноосвітня школа I-III ст.№63

Місто\село, район, область

місто Одеса

Контактні дані

Файл:Example.jpg
Тут може бути ваша фотографія

Про мене

Колюча Олена Петрівна

Одеська загальноосвітня школа I-III ст.№63

Учитель фізики

Мій внесок

Мої проекти Портфоліо з теми "густина речовини" Мої файли Мої закладки

ТРЕНІНГИ