Відмінності між версіями «Портфоліо Статкевич Алли з теми»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 48: Рядок 48:
 
[http://www.pe-english.ru/test-uroven-anglijskogo-online.html]
 
[http://www.pe-english.ru/test-uroven-anglijskogo-online.html]
  
 +
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
Крок 1 Учитель знайомить з методом проектів [https://drive.google.com/file/d/0B1Kphbo00ekcVHNjTFlhNjNGLWc/edit?usp=sharing стор1][https://drive.google.com/file/d/0B1Kphbo00ekcUVVXSU5wandacDg/edit?usp=sharing стор2] та демонструє власну  [https://drive.google.com/file/d/0B1Kphbo00ekcTUVsNk5pOXd3dUE/edit?usp=sharing презентцію викладача]. Учням пропонується ключове та тематичні запитання, конкретна проблема та проводиться визначення розуміння учнями вказаних вище понять. Через використання форм із «З-Х-Д» та організаційними діаграмами визначаються наявні знання та навчальні потреби учнів. Крок 2 Учні об’єднуються у групи і отримують завдання. Група 1. Займаються пошуком інформації в бібліотеці та в Інтернеті про ілюзію.Якщо учні використали інформацію з вже існуючих інформаційних джерел тоді вони обов’язково пишуть [https://drive.google.com/file/d/0B1Kphbo00ekcNzA5THIyVE5jX3M/edit?usp=sharing листи], які стосуються авторського права використаних ними матеріалів. Вчаться працювати в Publisher для створення Веб-сторінки. Учні створюють Веб-сторінку, в якій запрошують до співпраці усіх бажаючих. Група 2. Займаються пошуком інформації в енциклопедіях, збирають цікаві дані з теми «Геометричні ілюзії», шукають неможливі фігури. Створюють публікацію. Група 3. Розв’язують поставлені задачі, добирають малюнки, вчаться комбінувати текст і зображення, а також створюють презентацію в Power Point. Проводять дослідження. Підводять підсумки і приймають участь у проведенні тижня математики в школі. Крок 3. Аналізуючи отримані результати, учні обмінюються власними здобутками, розглядають види ілюзії, класифікують задачі, пов’язуючи їх з цими видами. Учні створюють блог, до якого розміщають результати своїх пошуків із рекомендацією своїм друзям повторити спроби та розмістити у коментарях свої результати, порівнюючи їх із отриманими. При розміщенні результатів потрібно розмістити у блозі посилання на файли із якими працювали. Результати також вносяться до журналів спостережень. Учні проводять самооцінювання, використовуючи контрольні списки дослідження та блогу. Крок 4. Учні проводять дослідження стосовно того, чи трапляються ілюзії нам у повсякденному житті, чи існують неможливі фігури в архітектурі, природі; проводять опитування. Аналізуючи результати, роблять певні висновки і створюють діаграму результатів. Крок 5. Учитель проводять оцінювання результатів роботи над проектом використовуючи форми оцінювання дослідження, блогу та підсумкової презентації за проектом.
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==

Версія за 17:13, 23 квітня 2014


Назва навчальної теми

«Використання електронних тестів для закріплення та контролю знань учнів»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

"Англійська мова"

"Інформатика"

"Технологія комп'ютерної обробки інформації"

"Основи роботи в Інтернеті"

Вік учнів, клас

16-17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Використання електронних тестів для закріплення та контролю знань учнів» дозволить досягти вищої якості закріплення та контролю знань вивченого матеріалу та проаналізувати якість навчання учнів; провести об’єктивну незалежну оцінку рівня засвоєння учнями навчального матеріалу,оптимізувати роботу моделювання тестових програм та вносити в них доповнення та зміни.

Мета проекту: запровадити систему електронних тестів, яка надасть можливість учням закріпити отримані знання з англійської мови, отримати об’єктивну оцінку знань своїх знань, проводити систематичну перевірку рівня засвоєння знань вивченого матеріалу та надасть можливість визначити, в якій мірі досягнуті навчальні цілі.

Проект привчає учня до самостійної роботи над навчальним матеріалом та значно підсилює мотивацію. Безперервний зворотній зв’язок пожвавлює навчальний процес, що призводить до задоволення учнів результатами своєї роботи на кожному етапі навчання та служить стимулом для досягнення ними кращих результатів. Тестування унеможливлює випадковість в оцінці знань. За допомогою тестування викладач має можливість забезпечити систематичність закріплення та контролю засвоєння матеріалу.

Використання тестів для закріплення та перевірки знань дає змогу ефективно використати час, ставить перед учнями однакові вимоги і цим усуває суб’єктивізм в оцінці. Ще один важливий позитивний момент тестування – відсутність надмірного хвилювання учня, адже зв’язок (спілкування) з викладачем стає опосередкованим. Об’єктивність оцінювання знань учнів спонукає їх до самоконтролю, самовдосконалення. Учні будуть створювати власні тестові завдання, використовуючи безкоштовне програмне забезпечення на сайтах Інтернету, на базі вивченого матеріалу (лексичного, граматичного)Учнівський проект "Irregular verbs", Учнівський проект "Лексичний текст".

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж роботи над проектом.Перед початком роботи над проектом учні обирають тематику, вид контролю та програмне забезпечення на сайтах Інтернету Програма для створення тестів, Програма для тестування "Indigo". Викладач надає учням розроблені вимоги до виконання комп’ютерних тестів та адаптовані комп’ютерні програми Граматичний тест, Тестова оболонка. Після завершення роботи над навчальним проектом учні презентують створені тести та демонструють їх практичне використання. Всі елементи тестового завдання відображаються на екрані монітора. Важливі компоненти виділені кольором, напівжирним шрифтом, підкреслюванням. Мигаючі елементи на екрані монітора використовуються при виборі рівня складності. Спосіб вводу відповіді є простим та зручним. Відповідь, що вводиться, відображається на екрані монітора і це відображення зрозуміле учаснику тестування. В свою чергу учасник тестування має можливість:підтвердити відповідь натисканням клавіші. (Після підтвердження відповіді тестове завдання не з’являється знову на екрані і виправити введену відповідь не можна);виправляти введену відповідь до моменту підтвердження завершення введення відповіді; по закінченню тестування продивитись результат: отриману оцінку, тривалість тестування, загальну кількість завдань в тесті. Переважна більшість учнів підтвердили той факт, що комп’ютерне тестування не викликає емоційної напруги та нагадує «гру» з комп’ютером. «Поразка», тобто низький результат викликає бажання повторити тест, що передбачає додаткову самостійну роботу. Позивним значенням є миттєве отримання результату та бажання його покращити. Слід зазначити, що поведінка учасника тестування в момент отримання результату свідчить про рівень самооцінки та впливає на його навчальну активність. Комп’ютерний контроль та тестування виключають момент упередженого ставлення в оцінюванні учня. Складність та об’єм тестових завдань однакові, що дає можливість порівнювати результати тестування та спонукає до змагання за кращий результат.


Презентація [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Крок 1 Учитель знайомить з методом проектів стор1стор2 та демонструє власну презентцію викладача. Учням пропонується ключове та тематичні запитання, конкретна проблема та проводиться визначення розуміння учнями вказаних вище понять. Через використання форм із «З-Х-Д» та організаційними діаграмами визначаються наявні знання та навчальні потреби учнів. Крок 2 Учні об’єднуються у групи і отримують завдання. Група 1. Займаються пошуком інформації в бібліотеці та в Інтернеті про ілюзію.Якщо учні використали інформацію з вже існуючих інформаційних джерел тоді вони обов’язково пишуть листи, які стосуються авторського права використаних ними матеріалів. Вчаться працювати в Publisher для створення Веб-сторінки. Учні створюють Веб-сторінку, в якій запрошують до співпраці усіх бажаючих. Група 2. Займаються пошуком інформації в енциклопедіях, збирають цікаві дані з теми «Геометричні ілюзії», шукають неможливі фігури. Створюють публікацію. Група 3. Розв’язують поставлені задачі, добирають малюнки, вчаться комбінувати текст і зображення, а також створюють презентацію в Power Point. Проводять дослідження. Підводять підсумки і приймають участь у проведенні тижня математики в школі. Крок 3. Аналізуючи отримані результати, учні обмінюються власними здобутками, розглядають види ілюзії, класифікують задачі, пов’язуючи їх з цими видами. Учні створюють блог, до якого розміщають результати своїх пошуків із рекомендацією своїм друзям повторити спроби та розмістити у коментарях свої результати, порівнюючи їх із отриманими. При розміщенні результатів потрібно розмістити у блозі посилання на файли із якими працювали. Результати також вносяться до журналів спостережень. Учні проводять самооцінювання, використовуючи контрольні списки дослідження та блогу. Крок 4. Учні проводять дослідження стосовно того, чи трапляються ілюзії нам у повсякденному житті, чи існують неможливі фігури в архітектурі, природі; проводять опитування. Аналізуючи результати, роблять певні висновки і створюють діаграму результатів. Крок 5. Учитель проводять оцінювання результатів роботи над проектом використовуючи форми оцінювання дослідження, блогу та підсумкової презентації за проектом.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Алла Статкевич

Фах, навчальний предмет

викладач англійської мови, англійська мова

Навчальний заклад

Житомирський професійний політехнічний ліцей

Місто\село, район, область

місто Житомир, Житомирська область

Контактні дані

(098)88 66 080

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

08.04.2014, 10.04.2014, 11.04.2014, 22.04.2014, 24.04.2014, 25.04.2014

Місце проведення тренінгу

Житомирський професійний політехнічний ліцей

Тренери

Нікончук Федір Миколайович

Діденко Тетяна Анатоліївна