Підготовка до Міжнародного форуму «Нові горизонти інформаційно-комунікаційних технологій в освіті»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Дирекція освітніх програм корпорації Intel та Міністерство освіти і науки України планують проведення 17 квітня 2008 року у Києві міжнародного форуму «Нові горизонти інформаційно-комунікаційних технологій в освіті».

Мета Форуму - обмін досвідом впровадження програми INTEL та обговорення перспективних напрямків і інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в освіті.

До участі ми запросимо вчителів-новаторів, які за програмою Intel® «Навчання для майбутнього» успішно впроваджують у класній та позакласній роботі інформаційно-комунікаційні технології, представників Міністерства освіти і науки України та обласних органів управління освітою, керівників загальноосвітніх шкіл, вищих навчальних педагогічних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, а також представників міжнародних організацій, журналістів. На Форумі буде представлено педагогічні спільноти України, Росії, Азербайджану та Казахстану.

Форум – найкраща трибуна для обміну досвідом ефективного використання ІКТ в освітніх проектах, створених учасниками програми Intel® «Навчання для майбутнього»; використання сучасних соціальних сервісів Інтернету для колективної розробки відкритих інформаційних засобів, спрямованих на активізацію науково-дослідницької діяльності учнів; а також для розвитку критичного мислення і формування життєвих компетентностей школярів. Не залишаться поза увагою і питання підготовки педагогічних кадрів, здатних ефективно використовувати ІКТ. Учасники форуму ознайомляться з досвідом використання ІКТ у середній, вищій, професійно-технічній, позашкільній та післядипломній педагогічній освіті.

Для участі у Форумі необхідно буде подати найкращий досвід впровадження програми INTEL у області. Організатори очікують участь до 10 осіб з кожної області, які причетні до ефективного впровадження програми: представники обласних управлінь освіти і науки, обласні координатори, кращі тренери, вчителі-новатори, які активно впроваджують програму. Це будуть представники систем середньої, професійно-технічної й вищої педагогічної освіти. Індивідуальні заявки заповнюватимуться в on-line на сайті програми з 20 березня до 10 квітня ц.р.

Просимо заповнити пропозиції щодо представлення досвіду впровадження програми INTEL® «Навчання для майбутнього» в області під час виставки та пропозиції стосовно інтерактивної частини Форуму. Для цього необхідно внести пропозиції у відповідні таблиці, що розміщені далі. Звертаємо увагу, що координаційна рада розгляне усі подані тут пропозиції й надасть можливість презентації найкращого досвіду виходячи з наявних виставкових площ і часу, відведеного у програмі Форуму для інтерактивних презентацій.