Пропозиції стосовно інтерактивної частини Форуму

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Просимо внести свої пропозиції, зазначивши у відповідній клітинці таблиці назву досвіду, прізвище, ім’я та побатькові, посаду, навчальний заклад особи, яка роботиме презентацію, і подати коротку анотацію досвіду, що буде представлений. Для цього необхідно: зареєструватися (чи увійти в систему), написнути на закладку «Редагувати»

У вікні, що відкриється, треба знайти назву вибраної області України (наприклад, АР Крим, вписати свої пропозиції у відповідний рядок під назвою області (1, 2, чи 3 - див. нижче). Рядок 1 заповнємо, якщо Ваша пропозиція відноситься до "ІКТ в середній школі", рядок 2 - якщо пропозиція відноситься до "ІКТ в профтехосвіті", пропозицію стосовно розділу "ІКТ у вищій педагогічній освіті" розміщуємо в рядку 3.

Після закінчення роботи треба натиснути кнопку "Показати попередній варіант", виправити можливі помилки у віконечку знизу, потім зберегти таблицю, натиснувши кнопку "Зберегти статтю"


Область ІКТ в середній школі ІКТ в профтехосвіті ІКТ у вищій педагогічній освіті
АР Крим 1 Чуклінова Т.Впровадження програми INTEL LEARN в Україні у 2007 році 2 3
Вінницька
Волинська
Дніпропетровська Пропонуємо включити в програму Міжнародного форуму секцію

"Роль програми "Intel® Навчання для майбутнього" у підготовці сучасного випускника школи", готові її провести та підготувати виступаючих від області. Координатор програми в області - Морозова Віра Валентинівна

Донецька
Житомирська
Закарпатська
Запорізька 1. Чернікова Л. Регіональний освітній проект "Формування, розвиток та оцінка ІКТ компетентності педагогів та учнів (обласний координатор, зав. центром)

2. Бабич В. Тиждень проектів у школі (тренер, вчитель)

3. Отришко В. ІКТ-проекти на уроках курса «Основи православної культури» (учасник, вчитель)

4. Сопіна І. Використання ІКТ при проведенні виховних годин та батьківських зборів (тренер, вчитель)

1. Алєксєєва Г. Тренінг за програмою Intel®Навчання для майбутнього в педагогічному ВНЗ (тренер, ст. викладач)

2. Смоляк В. Інтегрований курс "Інформаційно-комунікаційні технології та технічні засоби навчання" для студентів педагогічного коледжу (тренер, викладач)

Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Луганська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Рівненська
Сумська
Тернопільська
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
м.Київ Ковальчук О.В. Використання соціальних сервісів WEB 2.0 в навчальному процесі в Київському професійному енергетичному ліцеї (викладач, тренер)
м.Севастополь