Портфоліо Шликова Сергія з теми "Хто кращій?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Порівняння інтерфейсів операційних систем"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Вік учнів, клас

9 клас 15років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список для презентації, Контрольний список для вікі або інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій та завершених проектів.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список для презентації, Контрольний список для вікі або інформаційного бюлетеню, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні[2]. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання[3]. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій та завершених проектів [4].

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Презентація є основний засіб супроводу виконаної роботи. Вчітель знайомить з основними поняттями за допомогою стартової презентації [5] На слайдах презентації відображуються елементи інтерфейсу,вікон та елементів про які доповідає учень. За необхідністю до слайдів додаються відео та аудіо матеріали.

Інтернет є основним джерелом інформації. Питання, якими вчитель корегує діяльність учнів, легше за все знайти на просторах мережі.

Учні обробивши інформацію з даної теми, спробували працювати в різних операційних системах, для повного уявлення про функціональні можливості. По ходу підготовки вчитель перевіряв рівень знань учнів та спрямовував діяльність учнів у вірному руслі.

Оцінювання учнівських проектів відбувалось на останньому уроці, після його представлення і обговорення. Орієнтовну оцінку дає клас, а вчитель, аналізуючи виконані на попередніх етапах перевірки, виставляє кінцеву оцінку.

Диференціація здійснювалась вводом завдань за рівнем складності та при розподілі обов’язків у групах.

Інструкції стосовно роботи надаються на початку проекту та по ходу його виконання. Зміст додаткового інструктажу корегується у відповідності до результатів перевірочних завдань.

Заняття 1

Заняття 2

Заняття 3

Вікі-стаття " Огляд та порівняння операційних систем "

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сергій Шликов

Фах, навчальний предмет

Інформатика

Навчальний заклад

Глухівська спеціалізована школа-інтернат імені М.І.Жужоми

Місто\село, район, область

Глухів, Сумська область

Контактні дані

Alien61f@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05.11.2012-15.11.2012

Місце проведення тренінгу

Глухівська спеціалізована школа-інтернат імені М.І.Жужоми

Тренери

Ніколаєнко Світлана Петрівна

Герасименко Наталія Вікторівна