Портфоліо Хоменко Юлія Сергіївна з теми"Таємниці квадратного кореня"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Таємниці квадратного кореня"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

алгебра і початки аналізу, геометрія, фізика

Навчальна тема "КВАДРАТНІ КОРЕНІ. ДІЙСНІ ЧИСЛА"

Вік учнів, клас

8 клас, 13-14 років

10 клас, 15-16 років

Стислий опис проекту

Даний проект призначається для використання на уроках вивчення означення, властивостей кореня, виконання дій над коренями, перетворення виразів, що містять коренів, введення поняття сладених коренів

Повний План вивчення теми

Файл:Рисунок4444.jpg

План

Навчальні цілі

Знати визначення квадратного кореня з числа; арифметичного квадратного кореня з числа; властивості арифметичного квадратного кореня.

Вміти розв’язувати вправи, що передбачають: застосування поняття арифметичного квадратного кореня для обчислення значень виразів, спрощення виразів, розв’язування рівнянь, порівняння значень виразів; перетворення виразів із застосуванням винесення множника з-під знака кореня, внесення множника під знак кореня, звільнення від ірраціональності в знаменнику дробу; аналіз співвідношень між числовими множинами та їх елементами.

Опис оцінювання

Методи оцінювання, використовувані учнями та вчителем спрямовані на виявлення інтересів і досвіду самих учнів (рубрики), постановки навчальних цілей (візуальне ранжування), спостереження за успехами (лист для оценіваніяч вікі статті, анализ роботи у блозі), контролю розвитків розумових умінь високого рівня ( рубрики з оцінювання математичних знань), рефлексії навчання протягом усього навчального циклу (лист оцінювання "Мої успіхи"). Головними критеріями оцінювання узагальнюючого є: вміння представити отримані в ході досліджень нові знання; аргументувати раціональність способів їх отримання і висновки; розповісти про організацію взаємодії учнів у групі, показати рівень успішності кожного учня. За підсумками роботи кожної групи вчителями ведуться бланки контролю, де відзначаються своєчасність виконання роботи, правильність її виконання , логічність викладу і подачі інформації, джерела інформації, творчий підхід, вміння робити висновки, відповідність цілей результатами роботи. Це дозволяє своєчасно скоригувати роботу груп в потрібному напрямку і забезпечити зворотний зв'язок. Для виконання робіт учнями розроблені дидактичні матеріали. Після завершення роботи над проектом проводиться конференція, де заслуховуються виступи учнів з підсумками своєї роботи. Під час виступів оцінюється ораторське мистецтво, вміння аргументовано виступати перед аудиторією, вміння представляти результати візуальними способами, брати участь в обговоренні, задавати питання, стислість і повнота виступів, грамотність, творчий підхід і т.д. У ході виступів групи демонструють результати своєї діяльності - презентації, вікі-статті, публікації, реферати.

Опитування

Самостійна робота

Контрольна робота

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Перед початком проекту учні знайомляться з буклетом(сторінка 1,сторінка 2)і презентацією.

На початку вивчення теми учні проходять опитування, яке виявляє зацікавленість, бажання та діагностує рівень знань по даній темі на початку роботи над проектом.

Кожна група, отримавши завдання, планує свою діяльність за допомогою вчителя, здійснює пошук в Інтернеті необхідних ресурсів, ознайомившись з інструкцією вчителя та законом про авторське право. При цьому вони використовують графічні схеми, контрольні списки, графіки часу, розкадрування або техніку мозкового штурму. Учитель спостерігає за роботою груп, ставить їм питання, робить короткі нотатки про хід обговорення, планування, розв’язання поставлених завдань та відслідковує досягнутий учнями прогрес, допомагаючи їм у спільній роботі та сприяючи формуванню у них навичок самокерування та самоспрямування у навчанні.

Приклади проектної діяльності учнів

презентація "Означення і властивості квадратного кореня"

Тренажер

Учнівська стаття "Чи використовувалися корені в давнину?"

Доведення

блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Хоменко Юлія Сергіївна


Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

Zzzzzzzz.png

Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

Місто\село, район, область

м. Конотоп

Контактні дані

E-mail: homenkoyuliya@ukr.net

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

26 березень - 11 травня

Місце провведення тренінгу

Сумський обласний інститут післядипломної освіти

Тренери

Тренінг для учителів математики (27 березеня - 11 травня 2012 рік)