Портфоліо Петренко Анни Вікторівни з теми «Лінійна функція, її графік та властивості»
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Вік учнів, клас
- 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
- 5 План вивчення теми (вставити файл)
- 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти)
- 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
- 8 Відомості про автора
- 9 Відомості про тренінг
Назва проекту
Чи може бути світ нелінійним?
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Математика, природознавство, креслення.
Вік учнів, клас
12 - 14 років, 7 клас
Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)
Навчальний проект «Чи може бути світ нелінійним?» виконуватиметься учнями 7 класу у процесі вивчення теми з курсу алгебри:“Лінійна функція, її графік та властивості ”, основні види діяльності учнів, такі, як збір інформації про різні зв’язки між величинами, дослідження і опис реальних процесів у природі та оточуючому середовищі за допомогою лінійної функції, діяльність учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та відповідають запланованим навчальним цілям.
План вивчення теми (вставити файл)
План вивчення теми "Функції" 7 клас
План впровадження теми "Функції"
Оцінювання (стислий опис і інструменти)
На першому занятті проводиться оцінка первинного досвіду учнів та виявлення іх інтересів за допомогою опитування та мозкового штурму. Учні заповнюють форму З-Х-Д та організаційну діаграму з приводу використання прямої лінії в інших навчальних предметах.Також вчитель представляє учням розроблену презентацію основних запитань проекту. Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і груповх консультаціях.
Самооцінювання учнівського блогу Оцінювання участі у проекті Оцінювання захисту мультимедійної презентації Форма оцінювання портфоліо
Бали, нараховані за весь проект можна переглянут тут.
Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)
І етап: учитель представляє тему проекту, знайомить дітей зі списком літератури, Інтернет – ресурсами, визначає попередні уміння та знання учнів через опитувальник і діагностує їх потреби; учні знайомляться з запропонованою темою проекту та розподіляються на 3 групи: дослідники, практики та природознавці, причому в кожній групі діти різного рівня знань.
ІІ етап: учні приступають до дослідження різних видів залежностей між величинами, вивчають поняття та способи задання функції, формують відповідні уміння і навички, здійснюють самоконтроль через щоденну рефлексію; вчитель спостерігає за роботою учнів, здійснює корегувальну і направляючу діяльність.
ІІІ етап: учні розглядають приклади застосування прямолінійної функції в житті, складають власні завдання по побудові функцій, учні складають контрольний список для сайту, здійснюють взаємоконтроль ; вчитель здійснює частковий контроль за роботою учнів через індивідуальні консультації та онлайн - конференції.
IV етап: учні оформлюють отримані результати у вигляді сайту і представляють його, здійснюють самооцінку; учитель визначає рівень вивчення теми, оцінює їх вміння та навички отримані в ході роботи над проектом. Проводиться рефлексія.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Фах, навчальний предмет
Математика, інформатика
Навчальний заклад
ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет"
Місто\село, район, область
м.Кривий Ріг
Контактні дані
E-mail: anny.ann1808@gmail.com
Блог вчителя математики Петренко Анни Вікторівни
Сайт вчителя математики Петренко Анни Вікторівни
Доступ до всіх папок портфоліо на гугл диску
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
05 січня - 17 січня 2017 року
Місце проведення тренінгу
ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет"