Обговорення:Портфоліо Петренко Анни Вікторівни з теми «Лінійна функція, її графік та властивості»
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Навчальний проект «Чи може бути світ нелінійним?» виконуватиметься учнями 7 класу у процесі вивчення теми з курсу алгебри:“Лінійна функція, її графік та властивості ”, основні види діяльності учнів, такі, як збір інформації про різні зв’язки між величинами, дослідження і опис реальних процесів у природі, техніці та оточуючому середовищі за допомогою лінійної функції, діяльність учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та відповідають запланованим навчальним цілям; можливі учнівські ролі, які передбачаються у сценарії проекту: дослідники, практики, природознавці; продуктами діяльності учнів в проекті можуть бути мультимедійна презентація про своє дослідження або інформаційний бюлетень, що містить короткі статті і графіки про існування функцій навколо нас.
Ключове запитання:"Чи може бути світ нелінійним?"
Тематичні запитання :Лінійна функція: де ми можемо її зустріти за межами уроку математики? Які вам відомі залежності між величинами у побуті? Лінії в природі: які вони?
Змістові запитання: Як історично розвивалося поняття «функція»? Які видатні вчені зробили внесок у розвиток функції? Що називають функціями? Які види елементарних функцій існують? Як можна задати функцію? Чи кожна лінія на координатній площині задає функцію? У чому полягає суть графічного способу задання функції? Яку функцію називають прямою пропорційністю?