Обговорення користувача:Nat a li

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

п. Наталіє! Ви здійснюєте некоректні дії щодо шаблонів сайту. Шаблони створюються для того, щоб ними могли користуватися всі користувачі, їх не можна перейменовувати і, тим більше, вносити правки безпосередньо у текст шаблона. Як саме ПРАВИЛЬНО вставити шаблон на сторінку створена стаття на сайті на сторінці Інструкція користувача сайту. Чітко виконуйте вказані дії, а саме

  1. Перейдіть в режим редагування статті, в яку хочете вставити шаблон.
  2. Напишіть назву шаблону, який Ви хочете вставити та візьміть його у подвійні фігурні дужки. У вашому випадку це повинно виглядати так {{Subst:Шаблон:Реалізований проект}}
  3. Збережіть статтю
  4. Знову перейдіть в режим редагування статті, перед цим необхідно пересвідчитись, що Ви редагуєте саме свою статтю а не шаблон (див. назву статті)
  5. Внести зміни (заповнити розділи) статті.

Сподіваюсь, що така інструкція буде Вам корисна. За консультаціями можете звертатись до мене. Для цього залишіть повідомлення на моїй сторінці обговорення. --Admin 09:56, 30 травня 2010 (UTC)

Ви протягом дня порушуєте правила сайту. Ваші дії носять характер вандалізму і загрожують користувачам сайту, якщо Ви не припините, я заблокую Ваш логін і Ви не зможете продовжувати роботу на сайті. --Admin 18:37, 30 травня 2010 (UTC)