Обговорення:Портфоліо Гондзі Лесі Вікторівни з теми "Як живеться в он-лайні?"
Портфоліо Гондзі Лесі Вікторівни
ЯК ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ:
1.Увійдіть в вікі під власним логіном і паролем.
2. В режимі редагування увійдіть в відповідний розділ цієї статті, клацнувши на посилання ред. , що розташоване праворуч біля кожного розділу статті.
3. Внесіть свої коментарі у відповідний розділ.
4. Залишіть свій автоматичний підпис в кінці свого допису, натиснувши на кнопку Ваш підпис з часовою міткою (передостяння кнопка над вікном редагування).
5. Перегляньте свій допис, натиснувши на кнопку Попередній перегляд.
6. За потреби внесіть зміни до свого допису. Знову перегляньте його в Попередньому перегляді.
7. Якщо ваш допис виглядає, як ви очікували, натисніть на Зберегти сторінку.
8. Перейдіть до наступного розділу і внесіть свої коментарі, повторивши кроки 2-7 для кожного допису.
УВАГА!
Зміст
- 1 Вступний документ або презентація
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)
- 9 ІНШІ КОМЕНТАРІ
Вступний документ або презентація
Вдалі моменти
Зміст буклету для батьків розкриває особливості навчання з використанням методу проектів, містить цікаві вислови відомих людей.
Ідеї для покаращення
Доповнити буклет інформацією про реалізовані проекти, висловлюваннями учнів, що брали у них участь, конкурс "Успішний проект" тощо
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Автор проекту підготувала багатий інстументарій для оцінювання діяльності учнів, які вони можуть використовувати і для самооцінювання (контрольні списки), форму для роз"яснення, діаграму для оцінювання тощо.
Ідеї для покаращення
ДО запропонованого автором плану оцінювання я б додала відтерміноване оцінювання (через 2 -3 тижні після закінчення проекту). Воно може мати вигляд опитувальника для зворотного зв"язку, яке дозволить вчителю виявити, як оцінюють учні власну діяльність у проекті через первний проміжок часу.
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
Автор обрала для учнівської роботи вікі-статтю, що мені особисто видається дуже цікавим рішенням - за моїми даними, учням подобається така робота. У вікі-статті розміщено багато запитань, що носять дискусійний характер.
Ідеї для покаращення
Я б рекомендувала розширити опис результатів дослідження, видалити перелік форм презентації результатів (мені особисто він видається тут зайвим )
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Контрольний список оцінювання вікі-сторінки маість значну кількість дескрипторів, за якмим вчитель і учні можуть оцінити якість учнівської роботи.
Ідеї для покаращення
Можливо, трохи скоротити перелік, акцентувати увагу на змісті. Для мене особисто "найстрашнішими" євимоги до дизайну вікі-сторінки - не маю досвіду, як його можна змінити. :(
Допоможні матеріали для фасилітації
Вдалі моменти
Значна кількість контрольних списків, що мають подвійне призначення, що економить час вчителя.
Ідеї для покаращення
Додала б інструктивних матеріалів "на всі випадки життя", наприклад, як пройти реєстрацію на вікі або як приавити в ній текст.
Інші складові Портфоліо (документи)
Вдалі моменти
Наявність плану реалізації проекту сприяє послідовній його реалізації, своєчасному забезпеченню всім необхідним.
Ідеї для покаращення
Я трохи заплуталась у діяльності груп, можливо, ватро більше акцентувати на цьому увагу, розробити спеціальні окремі інструкції для кожної групи.
ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
Вдалі моменти
Особисто меня надзвичайно цікавою і корисною видалась тема проекту, адже небезпека залежності від Інтернету існує не лише для дітей , а й для дорослих.
Ідеї для покаращення
У мене виникло враження, що діяльність коермих груп рознесена у часі (це стосується діяльності групи рецензентів, але, можливо, я помиляюсьі щось нетак зрозуміла). Стосовно змісту і запитань - можна привнести трохи гумору через переформулювання запитань або теми, наприклад "Як вберегти бабусю від заолежності?". І в кінці проекту сформулювати поради для користувачів Інтернету старшого віку. Будь-яка залежність на підсвідомому рівні сприймається як щось негарне, а через дистанціювання від проблеми можна зняти частину негативної реакції. Та й давати поради бабусі - це відчути особисту значимісь для дорослих.
Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)
Порушень не помітила.
ІНШІ КОМЕНТАРІ
--Ivashnova 17:16, 4 березня 2012 (UTC)