Курси "Соціальні сервіси Веб-2.0 у навчально-виховному процесі" на базі ДОІППО 18.04-22.04.2016р.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Дати і місце проведення тренінгу

Тренери

Запорожець Ольга Миколаївна

Фотоальбом тренінгу

Учасники

 1.Гаврішина Альона Миколаївна 
 2.Михайличенко Наталія Василівна
 3.Косач Анастасія Олегівна
 4.Дрозач Галина Володимирівна
 5.Чуприна Євгенія Василівна
 6.Зінцов Олександр Євгенович
 7.Іванченко Альона Василівна
 8.Власова Тетяна Олександрівна
 9.Джига Анатолій Миколайович
 10.Зінченко Анна Анатоліївна

Обговорюємо педагогічні питання, пов'язані з використанням ІКТ (педради)

Група 1, ДОІППО, 21.04.2016


Застосування блогів у навчально-виховному процесі.
--Анатолій 11:25, 21 квітня 2016 (EEST)
--Власова Тетяна Олександрівна 11:26, 21 квітня 2016 (EEST)
-- Альона 11:26, 21 квітня 2016 (EEST)


Вікі – сторінки існують на різних платформах в Інтернеті. Ми вчимося працювати із вікі – сторінкою на платформі Intel «Навчання для майбутнього». За допомогою цієї технології можна змінити методи й підходи в освітній практиці, і це дозволить вчителям та викладачам бути лідерами в своїй галузі, в освіті. Сучасний педагог має усвідомлювати тенденції розвитку швидкозмінного світу, формувати свої навички й уміння протягом життя, розвивати інформаційну культуру та творчі якості особистості. У всесвітній мережі Інтернет існує велика кількість Веб-сторінок, що містять навчальну інформацію та надають змогу педагогам вирішувати найрізноманітніші освітні завдання. На багатьох Веб-сторінках можна переглядати й скачувати потрібну нам Вікі-технологія (друге покоління сервісів мережі Інтернет - Веб 2.0) дозволяє змістовно спілкуватись у Веб- просторі, обговорювати значимі проблеми, обмінюватись досвідом та використовувати різноманітні освітні Веб-ресурси. Вікі-технологію розроблено у 1995 році Вордом Каннінгемом. Слово «вікі» походить з гавайської мови й означає «хуткий» або ж «надшвидкий». Вікі-вікі - це було перше слово, яке Каннінгем вивчив під час свого візиту на Гаваї, коли працівник аеропорту сказав йому їхати з одного терміналу в інший автобусом вікі-вікі.


Група 2, ДОІППО, 21.04.2016

Застосування сайтів у навчально-виховному процесі.

--Косач Анастасія 11:22, 21 квітня 2016 (EEST)

--Наталія 11:23, 21 квітня 2016 (EEST)

Cайт став цінним помічником всім учасникам навчально-виховного процесу в надолужування навчальної програми (в разі вимушеної перерви у відвідуванні НЗ).

       Призначенням сайту є: 

створення навчального міні-середовища; поширення передового педагогічного досвіду; підвищення власного фахового рівня; підвищення рівня володіння засобами інформаційних технологій; можливість зробити навчально-виховний процес більш гнучким; розміщення навчальних матеріалів (програм, планів, контрольних запитань до заліку та/або екзамену), теоретичних матеріалів та зразків робіт, електронних версій посібників; підтримка процесу неперервного підвищення рівня знань з інформаційних технологій для всіх форм навчання; допомога учням, фахівцям та викладачам в самостійній роботі та підготовці до навчально-виховного процесу; надання можливості на відстані отримувати навчальний матеріал; надання можливості постійно користуватися підтримкою викладача; надання можливості учню спілкуватися з іншими учнями та ін.

      Особливої уваги заслуговує врахування унікальних можливостей: 

· комп’ютерна візуалізація навчального матеріалу; · миттєвий зворотній зв’язок між учнем та викладачем; · зберігання великих обсягів інформації з можливістю її передавання; · швидкий доступ студентів до центрального банку даних; · автоматизація процесів інформаційно-пошукової діяльності; · опрацювання результатів навчального експерименту з можливістю багаторазового відтворення його фрагменту, або самого експерименту в цілому; · автоматизація інформаційно-методичного забезпечення; · управління навчально-виховним процесом і контроль за його якістю.

--Власова Тетяна Олександрівна 12:13, 21 квітня 2016 (EEST)
Дякуємо, за інформацію

Група 3, ДОІППО, 21.04.2016
Застосування блогів у навчально-виховному процесі.

--Альона Миколаївна 11:17, 21 квітня 2016 (EEST)
--Galina43chim 11:17, 21 квітня 2016 (EEST)

--Александр Зинцов(обговорення) 11:19, 21 квітня 2016 (EEST)


Що, як не блог можна використовувати в навчально-виховному процесі? На якому є весь спектр різноманітної інформації для великих досягнень в НВП. Немає блогу, немає результату. Володіння створенням блогу дає можливість спонукати учнів до навчання.

Шаблони

Шаблон:Персональна сторінка

Корисні ресурси

Новачкам: що таке вікі

Сервіси Веб 2.0 - інструкції, як працювати із сервісами

Інструкція користувача сайту Iteach.wiki

Створення та оформлення вікі-статті

Типові проблеми та помилки

Що таке категорії?