Конкурс “Успішний проект-2011” виходить на фінішну пряму

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Ex final.jpg Конкурс “Успішний проект-2011” виходить на фінішну пряму

На конкурс “Успішний проект-2011” було надіслано 89 заявок на участь, з них 2 двічі, 21 з порушенням умов участі, 6 учасників розмістили матеріали на Вікі-сторінці, протее не надіслали заявку на участь. З 66 учасників конкурсу визначені фіналісти за чотирма номінаціями.

Файл:Діаг 2011 обл.jpg
Кількість заявок поданих на конкурс "Успішний проект-2011" по регіонах

Особливістю реєстрації робіт цього року стало обов’язкове розміщення матеріалів на Вікі-сторінці конкурсу. У такий спосіб усі бажаючі мали можливість ознайомитись не лише з описами проектів, а й “відслідковувати” історії успіху учнів та вчителів – учасників конкурсу. А можливо хтось, надихнувшись ідеєю, вже розпочинає втілювати власні проекти, знаходити однодумців та партнерів. Крім того, обговорення, що на наших очах розгорнулось на сторінках проектів, дало змогу авторам прочитати коментарі та відгуги, а можливо і дещо утчнити чи навіть покращити свою роботу. Нам дуже приємно, що за невеликий проміжок часу сторінку проектів відвідали 1528 раз! Свої коментарі на сторінці обговорення лишали не лише учасники конкурсу, але й люди, небайдужі до освіти, проектної діяльності та мережного спілкування. Це означає, що “наше дело правое, победа будет за нами”!

Файл:Діаг 2011 НЗ.jpg
Кількість заявок прийнятих на конкурс "Успішний проект-2011" за типами навчальних закладів по регіонах

Кожен учасник конкурсу одержить нагороду від Intel, оскільки за кожним проектом стоїть кропітка робота, командна взаємодія, небайдужість учнів та вчителів, які разом творять історію успіху.

Шановні друзі! Експертній комісії було дуже цікаво оцінювати ваші роботи і роботи ваших учнів. Дякуємо за участь всіх конкурсантів! Настала черга роботи офіційної експертної комісії та народних експертів:

  • офіційні експерти – представники ІІТІЗО МОН України, представництва корпорації Intel в Україні, дирекції освітніх програм Intel в Україні, тренери-методисти програми Intel «Навчання для майбутнього» мають встановити переможців, ранжуючи фіналістів по кожній номінації окремо.
  • всі учасники освітянської спільноти запрошуються до голосування, яке триватиме до 10 лютого 2012 року;
  • народні експерти з числа тих, хто активно використовує проектні методики, виявляє готовність до співпраці та експертів, перебуває у стані пошуку нового запрошуються до публічного обговорення на Вікі-сторінці.

Народне голосування буде оцінено як організаторами конкурсу (приз найактивнішому та конструктивному народному експерту), так і його учасниками, оскільки формула перемоги складається з думки офіційних експертів (75%), результатів голосування (10%) та відгуків народних експертів (15%).


Остаточні результати конкурсу «Успішний проект» будуть оголошені 13 лютого!