Заявки на участь у тренінгах

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Шановні педагогічні працівники Львівської області!

Тут Ви можете заявити про своє бажання взяти участь у тренінгу за програмою "Intel. Навчання для майбутнього". Але спочатку прочитайте наступну інформацію для того щоб пересвідчитись, що цей тренінг буде для Вас корисним та ефективним.

  1. На тренінгу Ви навчитеся використовувати інформаційно-комунікаційні технології та Інтернет-ресурси при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України.
  2. Тренінг передбачає 48 аудиторних годин роботи в групі безпосередньо за комп'ютером під керівництвом тренера(ів) та 16 годин самостійної роботи. Робота на тренінгу організована таким чином, що пропускати заняття не можна. Заочної форми навчання не існує!!!
  3. Як учасник тренінгу Ви отримаєте для роботи навчальний посібник, CD-диск та робочий зошит учасника.
  4. Протягом роботи Ви створите Портфоліо навчального проекту, який Ви зможете згодом реалізувати із своїми учнями.
  5. По закінченні тренінгу Ви отримаєте сертифікат.
  6. Тренінг за програмою включено в кредитно-модульну систему підвищення кваліфікації педагогічних працівників Львівської області. Участь у тренінгу зараховується як один кредит.
  7. У 2009 році першочергово на тренінг зараховуються педагогічні працівники, які атестувалися у 2007 та 2008 роках!!!
  8. Тренінг не передбачає навчання учасників початковим навичкам володіння комп'ютером!! Якщо Ви не володієте елементариними навичками роботи з комп'ютером, спочатку пройдіть навчання на тренінгу за програмою "Microsoft. Партнерство в навчанні". Про те, як потрапити на такі курси Ви можете дізнатися у районному або міському відділі освіти.

Якщо Ваше бажання стати учасником тренінгу за програмою "Intel. Навчання для майбутнього" не змінилось скористайтесь наступним посиланням Форма заявки