Бізнес ідея виставки-продажу Олесі

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва

Орігамі – найцікавіша з технікOrigami swans.jpg

Стислий опис бізнесу (резюме)

Орігамі – найцікавіша з технік Эта увлекательная техника — создание объёмных фигур из модулей, например, из треугольных модулей оригами, придуманых в Китае. Целая фигура собирается из множества одинаковых частей (модулей). Каждый модуль складывается по правилам классического оригами из одного листа бумаги, а затем модули соединяются путем вкладывания их друг в друга. Появляющаяся при этом сила трения не даёт конструкции распасться.

120px‎ Як зробити орігамі. и задумалися як зробити орігамі, чи шукаєте схеми орігамі в інтернеті? Тоді ця стаття для Вас. Ви дізнаєтеся про історію орігамі, прочитаєте про модульне орігамі, ознайомитеся із технікою орігамі та побачите схеми як зробити орігамі самостійно.

Історія Орігамі.

  1. Існує безліч версій походження орігамі. Але можна сказати точно, що це мистецтво здебільшого розвивалося в Японії. Проте, незалежні традиції складання з паперу, хоч і не настільки розвинені, як у Японії, існували серед також в Китаї, Кореї, Німеччині та Іспанії.

Орігамі стало важливою частиною японських церемоній вже до початку періоду Хей’ан. Самураї обмінювалися подарунками, прикрашеними носи, свого роду символами удачі, що були складені з паперових стрічок. Складені з паперу метелики використовувалис я під час святкування весіль і означали нареченого і наречену. У 1960-х мистецтво оригамі стало поширюватися по всьому світу, першим отримало розповсюдження модульне орігамі, а потім і численні течії, включаючи кірігамі. На даний момент орігамі перетворилося по-справжньому в міжнародне мистецтво. Модульне орігамі. Кусудама Одним з популярних різновидів орігамі є модульне орігамі, в якому ціла фігура збирається з багатьох однакових частин (модулів). Кожен модуль складається за правилами класичного орігамі з одного аркуша паперу, а потім модулі з’єднуються шляхом вкладання їх один в одного, а сила тертя, що з’являється при цьому, не дає конструкції розпастися. Одним з найбільш часто зустрічаються об’єктів модульного орігамі є Кусудама, об’ємне тіло кулястої форми. Модульне орігамі передбачає наявність багатьох однакових модулів (останні, правда можуть бути різних типів). У цьому різниця модульного орігамі від більш загального випадку многолистного орігамі, де ідентичність модулів не істотна. Використання клею та інших засобів з’єднання не допускається, модулі тримаються лише за рахунок сили тертя. Залежно від способу з’єднання модулів між собою можна отримати ту чи іншу конструкцію. Моделі модульного орігамі можуть бути як плоскими, так і тривимірними. Перші зазвичай представлені багатокутниками (їх називають підставками), зірками, вертушками і кільцями, другі ж – правильними багатогранниками або їх композиціями. 1. Як зробити тюльпан:

2. Як зробити стаканчик:


Ринкові дослідження

Маркетингова стратегія

Шановні відвідувачі та друзі. Ми хочемо, щоб Ви відповіли на запитання стосовно бізнес-ідей. Дякую за відповіді

Основна діяльність

Організаційна структура

Створити гурток з вироблення модульного орігамі серед учнів 2-4 класів.

Заоохочувати учнів вступати в гурток

Фінанси

Перспективи розвитку

Початкові витрати

Початкові витрати

Додатки

Відомості про авторів

Нештун Олеся Володимирівна

Імена, прізвища

Нештун Олеся Володимирівна

Навчальний заклад

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

Місто\село, район, область

м.Мелітополь, 2012 н.р.

Відомості про курс

Дати проведення занять

травень 2012

Місце проведення занять

офлайн - дистанційно

Викладач

Дистанційний курс «Вивчаємо «Підприємництво 2.0» за програмою Intel «Шлях до успіху»

Користувач:Олеся Нештун