Відмінності між версіями «Wiki статья учасщегося»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Цели исследования)
(Результаты исследования)
Рядок 21: Рядок 21:
  
 
==Результаты исследования==
 
==Результаты исследования==
 +
Під час проходження педагогічної практики студенти провели дослідження:
 +
Група учнів поділяється на декілька підгруп - підгрупа яка використовувала інструкційні або інструкційно-технологічні картки показала високи результати своєї роботи, а саме: якість виконаних завдань, дотримання норм часу, висока активність та самостійність.
 +
Підгрупа яка використовувала ескізи, креслення - результати інши:- не дотримання норм часу, пстійно зверталися до майстра виробничого навчання за інструкційними рекомендаціями.
  
 
==Вывод==
 
==Вывод==

Версія за 13:49, 12 січня 2012


Назва проекту

"Словом і ділом"

Автори проекту

Студенти III курсу, групи автомобілістів і зварювальники. Керівник Бельченко В.П.

Тема дослідження

Розробка та застосування навчально-техничної документації на уроках виробничого навячання

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Яке значення має навчально-технічна документація для ефективного проведення занять з виробничого навчання?

Гипотеза исследования

При методично правильній розробці інструкційних вказівок, та визначенні технологічній послідовності якість виконання навчально-виробничих завдань підвищується.

Цели исследования

Теоретичне обгрунтування методики розробки та застосування навчально-технічної документації на уроках виробничого навчання

Результаты исследования

Під час проходження педагогічної практики студенти провели дослідження: Група учнів поділяється на декілька підгруп - підгрупа яка використовувала інструкційні або інструкційно-технологічні картки показала високи результати своєї роботи, а саме: якість виконаних завдань, дотримання норм часу, висока активність та самостійність. Підгрупа яка використовувала ескізи, креслення - результати інши:- не дотримання норм часу, пстійно зверталися до майстра виробничого навчання за інструкційними рекомендаціями.

Вывод

Полезные ресурсы

Другие документы

Отримано з http://wiki.iteach.com.ua/%D0%A8%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD:%D0%92%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%8C%D1%8F_%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%85%D1%81%D1%8F

Категорія: Шаблони