Відмінності між версіями «Умови Конкурсу "Успішний проект"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 106: Рядок 106:
  
 
Електронні варіант опису та реєстраційної форми також надсилаються електронною поштою на адресу: konkurs@iteach.com.ua
 
Електронні варіант опису та реєстраційної форми також надсилаються електронною поштою на адресу: konkurs@iteach.com.ua
 +
[[Категорія:Конкурс "Успішний проект"]]

Версія за 17:46, 6 листопада 2009

Конкурс "Успішний проект - 2009"
з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі у рамках Програми Intel® «Навчання для майбутнього»

Якщо Ви належите до вчителів-новаторів, які мають багато цікавих ідей та прагнуть досліджувати і змінювати на краще оточуючий світ разом із своїми учнями, то цей конкурс - для Вас! Як вчителю, який використовує інноваційні педагогічні та інформаційні технології (ІКТ) під час навчання школярів, Вам буде цікаво поділитися досвідом та дізнатися про успіхи своїх колег.

Дирекція освітніх програм корпорації Intel в Україні оголошує про проведення у рамках програми Intel® «Навчання для майбутнього» конкурсу «Успішний проект-2009» з використанням ІКТ. Конкурс проводиться за двома номінаціями: «Успішний навчальний проект» та «Успішний виховний проект».

Кожний учитель може взяти участь у конкурсі. Подані на конкурс роботи мають містити інформацію про результати реально впровадженого учнями навчального проекту у класній або позакласній діяльності із застосуванням ІКТ.

Отож, якщо Ваш проект:

  • спрямовано на розвиток мислення та творчої особистості учнів
  • предбачає самостійну пошуково-дослідницьку роботу учнів
  • передбачає інтерактивні форми роботи (у парі, групові тощо)
  • інтегровано з іншими навчальними предметами з метою формування цілісної картини сприйняття світу
  • вирішує яку-небудь реальну або реалістичну проблему (навчальну, соціальну тощо)
  • готує дітей до життя в умовах економіки знань
  • мотивує та покращую ефективність навчання
  • має практичну, значущу для учнів спрямованність
  • формує життєві компетентності та навички ХХІ сторіччя

Не вагайтеся й беріть участь у конкурсі!

Терміни подання робіт у 2009 році - до 10 червня і до 10 грудня


Куди надсилати роботи?

Для участі у конкурсі роздрукований на папері

опис проекту, реєстраційна форма додаткова інформація в одному примірникунадсилаються на поштову адресу: Конкурс «Успішний проект 2009» Громадська організація ЦРБТ Програма Intel Навчання для майбутнього в Україні пр. Червонозоряний, 126г, офіс 1/2, м. Київ, 03118, Україна Електронні варіанти опису та реєстраційної форми також надсилаються електронною поштою на адресу: konkurs@iteach.com.ua

Просимо звернути увагу, що роботи мають надійти не пізніше відповідної дати!

Три кращі проекти у номінації «Успішний навчальний проект» та три кращі проекти у номінації «Успішний виховний проект» будуть нагороджені призами від корпорації Intel та її партнерів.

Авторів двох найбільш результативних проектів за підсумками обох конкурсів 2009 року, які відповідають міжнародним вимогам до проектної діяльності учнів, буде заохочено поїздкою на міжнародний педагогічний майстер-клас.

Кращі конкурсні роботи будуть розміщені на українських та міжнародних освітніх веб-сайтах корпорації Intel.

Бажаємо успіхів та натхнення! З повагою до Вашої творчості, Т. Нанаєва, директор освітніх програм корпорації Intel в Україні Н. Морзе, науковий керівник, експерт Програми

Правила участі у конкурсі Intel® «Успішний проект-2009»

До участі у конкурсі Intel® «Успішний проект-2009» запрошуються вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі системи профтехосвіти, а також студенти вищих педагогічних навчальних закладів України. У конкурсі беруть участь реально втілені дослідницькі проекти, які були реалізовані у 2008-2009 роках та мотивували учнів використовувати інформаційно-комунікаційні технології у шкільному навчанні. Участь у конкурсі є безкоштовною. Учасник може надіслати не більше однієї роботи на конкурс проектів впродовж року. Дирекція освітніх програм Intel не несе ніякої відповідальності за випадково загублені під час пересилання конкурсні матеріали. Intel залишає за собою право не допускати до розгляду оформлені не за вимогами конкурсні матеріали без пояснення причин та право редагувати ті з них, що будуть розміщені на сайті в мережі Інтернет, для виправлення граматичних, орфографічних та стилістичних помилок.

Подаючи роботу для участі у конкурсі, її автор погоджується з тим, що Дирекція освітніх програм корпорації Intel в Україні може передати проект для оцінювання як спеціально створеній для цього конкурсній комісії, так і винести проект для відкритого обговорення у мережі Інтернет на спеціальній сторінці Програми.

Для участі у конкурсі

автор повинен подати ДВА документи:

I. Опис навчального проекту

Описати свій навчальний проект, подавши основні його результати у довільній формі.

Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:

Навчальний проект виконувався під час навчання учнів у 2008-2009 роках; Проект стосував шкільної навчальної програми з одного чи кількох предметів; Проект розвиває навички мислення високого рівня та життєві компетентності учнів; В проекті доцільно та ефективно використовуються ІКТ; Проект ще не подавався на конкурс у попередні роки. Опис проекту у довільній формі не повинен перебільшувати 5000 символів і повинен містити інформацію:

1. Назва навчального проекту.

2. Перелік шкільних навчальних предметів, знання з яких використовуються під час реалізації проекту.

3. Клас та вік учнів, які брали участь у проекті.

4. Опис проекту:

В чому полягає ідея проектуЯк вона виникла? Яке дослідження проводили учніЩо і як вони робили? Як учні використовували інформаційно-комунікаційні технології в дослідницькій роботі над проектом? Як вчитель використовував інформаційно-комунікаційні технології для зацікавлення учнів до навчання? Які результати одержали учні в проекті? Як змінилось ставлення учнів до навчання (наведіть приклади)Як змінилися результати їх навчальної діяльності? Якими успіхами учнів можна похвалитися? Що, на Вашу думку, є головним результатом проекту? Яке Ваше особисте професійне надбання у результаті проекту? Враження/відгуки колег, учнів, батьків, адміністрації. Де саме було висвітлено результати проекту (сайт, мас-медіа, тощо) Чи плануєте продовжувати роботуВ якому напрямку? 5. Додаткова інформація:

опис цікавого випадку, який відбувся з Вашими учнями під час реалізації проекту (щось цікаве, неочікуване або смішне при роботі учнів в проекті). (300 символів); URL-адреси принаймні двох інформаційних Інтернет-ресурсів, які використовувались учнями під час реалізації навчального проекту. 3-5 фотографій, зроблених під час реалізації навчального проекту, які б ілюстрували роботу учнів в проекті, фотографія автора.* У разі перемоги роботи в конкурсі для її розміщення на веб-сайті до фотографій дітей необхідно буде додатково подати дозвіл їх батьків на розміщення фото на сайті (Форму отримання дозволу буде надано переможцям окремо).

Звертаємо увагу, що створення презентацій, публікацій чи веб-сайтів, на думку організаторів конкурсу, не є головною діяльністю учнів у навчальному проекті. Це лише форма подачі результатів діяльності (оголошення про початок проекту, висвітлення проміжних або кінцевих результатів проекту тощо)

II. Реєстраційна форма

Разом з описом проекту кожен учасник надсилає також заповнену реєстраційну форму з анкетними даними. Роздрукований на папері опис проекту, реєстраційна форма та додаткова інформація в одному примірнику надсилаються на поштову адресу: Конкурс «Успішний проект 2009», пр. Червонозоряний, 126г, офіс 1/2, м. Київ, 03118, Україна

Електронні варіант опису та реєстраційної форми також надсилаються електронною поштою на адресу: konkurs@iteach.com.ua