Умови Конкурсу "Успішний проект"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Medal vector2.gif
КОНКУРС
"УСПІШНИЙ ПРОЕКТ"

з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі
у рамках Програми Intel® «Навчання для майбутнього»


Якщо Ви належите до вчителів-новаторів, які мають багато цікавих ідей та прагнуть досліджувати і змінювати на краще оточуючий світ разом із своїми учнями, то цей конкурс - для Вас! Як вчителю, який використовує інноваційні педагогічні та інформаційні технології (ІКТ) під час навчання школярів, Вам буде цікаво поділитися досвідом та дізнатися про успіхи своїх колег.

Дирекція освітніх програм корпорації Intel в Україні оголошує про проведення у рамках програми Intel® «Навчання для майбутнього» конкурсу «Успішний проект» з використанням ІКТ. Конкурс проводиться за номінаціями: «Навчальний проект», «Виховний проект», «Інтерактивна карта екскурсійного маршруту», «Нові технології Intel очима учнів».

Кожний учитель може взяти участь у конкурсі. Подані на конкурс роботи мають містити інформацію про результати реально впровадженого учнями дослідницького проекту в у класній або позакласній діяльності із застосуванням ІКТ.

Отож, якщо Ваш проект:

  • спрямовано на розвиток мислення та творчої особистості учнів
  • предбачає самостійну пошуково-дослідницьку роботу учнів
  • передбачає інтерактивні форми роботи (у парі, групові тощо)
  • інтегровано з іншими навчальними предметами з метою формування цілісної картини сприйняття світу
  • вирішує яку-небудь реальну або реалістичну проблему (навчальну, соціальну тощо)
  • готує дітей до життя в умовах економіки знань
  • мотивує та покращую ефективність навчання
  • має практичну, значущу для учнів спрямованність
  • формує життєві компетентності та навички ХХІ сторіччя
Не вагайтеся й беріть участь у конкурсі!

Терміни подання робіт кожного року визначає журі та організатори конкурсуПравила участі у конкурсі Intel® «Успішний проект»

До участі у конкурсі Intel® «Успішний проект» запрошуються вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі системи профтехосвіти, а також студенти вищих педагогічних навчальних закладів України.
У конкурсі беруть участь реально втілені дослідницькі проекти (блоги, відео), які були реалізовані протягом останнього навчального року та мотивували учнів використовувати інформаційно-комунікаційні технології у шкільному навчанні.
Участь у конкурсі є безкоштовною.
Учасник може надіслати не більше однієї роботи на конкурс проектів впродовж року.
Intel залишає за собою право не допускати до розгляду оформлені не за вимогами конкурсні матеріали без пояснення причин та право редагувати ті з них, що будуть розміщені на сайті в мережі Інтернет, для виправлення граматичних, орфографічних та стилістичних помилок.
Подаючи роботу для участі у конкурсі, її автор погоджується з тим, що Дирекція освітніх програм корпорації Intel в Україні може передати проект для оцінювання як спеціально створеній для цього конкурсній комісії, так і винести проект для відкритого обговорення у мережі Інтернет на спеціальній сторінці Програми.

УВАГА!!!

З 2011 року роботи на конкурс подаються лише в електронному варіанті.
Після публікації конкурсної роботи на вікі-сайті Програми, вона має бути зареєстрована на офіційному сайті Конкурсу не пізніше відповідної дати!

Три кращі роботи у кожній номінації будуть нагороджені призами від корпорації Intel та її партнерів.

Авторів найбільш результативних проектів за підсумками Конкурсу 2011 року, які відповідають міжнародним вимогам до проектної діяльності учнів, буде заохочено поїздкою на міжнародний педагогічний майстер-клас.

Кращі конкурсні роботи будуть розміщені на українських та міжнародних освітніх веб-сайтах корпорації Intel.


Бажаємо успіхів та натхнення!

З повагою до Вашої творчості,

Т. Нанаєва, директор освітніх програм корпорації Intel в Україні

Н. Морзе, науковий керівник, експерт Програми


Як надіслати роботи на конкурс?

Куди надсилати роботи?

Сайт конкурсу