Відмінності між версіями «Пульс життя»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Пульс життя)
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 14: Рядок 14:
 
[https://docs.google.com/file/d/0B_VeZhmbElZzc2NLT1d4RzdHcE0/edit План впровадження]
 
[https://docs.google.com/file/d/0B_VeZhmbElZzc2NLT1d4RzdHcE0/edit План впровадження]
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
=Ми використовуємо організаційної діаграми, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, таблиці результатів, графік-спостереження, аналіз отриманих результатів.
 +
Оцінювання здійснюється шляхом взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем на всіх етапах проекту. Оцінки виставляються у щодденик та журнал на кожному уроці.
 +
Учні вивчають теми:
 +
1 урок
 +
Поняття самоконтролю (Розповідь вчителя, бесіда. Просмотр слайдів) Оцінюється активність учня у ході вивчення нового матеріалу.
 +
2 урок
 +
Важливість, результативність та різновиди самоконтролю
 +
Учні самостійно знаходять інформацію у Інтернеті про пульс людини (Вчитель навчає учнів користуванню пошуковими системами, учні самостійно знаходять інформацію)
 +
Оцінюється розуміння  теми (опрос) , результативність пошуку.
 +
3-4 урок
 +
Учні практично навчаються знаходити та рахувати пульс
 +
Учні вивчають метод самоконтролю: пульсометрія.(Учні слухають доповідь обдарованих учнів, яку вони готують за додатковим завданням, - самоцінювання)
 +
Учні визначають свій рівень пульсу за формулою методу. Взаємооцінювання – учні групи перевіряють вірність розрахунків.
 +
Вчитель створює презентацію про ведення графіка-спостереження і діти за рекомендаціями та прикладом з презентації створюють та ведуть графік-спостереження.
 +
5-6 урок
 +
Учні створюють презентацію по темі «Пульсометрія» із висвітленням аналізу своїх результатів із графіку-спостереження.
 +
Кожна група учнів оцінює презентацію іншої групи.=
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 14:23, 18 грудня 2012


Зміст

Пульс життя

Фізична культура. Самоконтроль на уроках фізичної культури Інформатика. Робота в мережі Інтернет. Пошукові системи.

9 клас, 14-15 років

Важливість самоконтролю під час заняттями фізичними вправами. Ознайомлення з методом самоконтролю - Пульсометрією. Учні навчаться самоконтролю під час занять фізичними вправами також навчаться користуватися пошуковими системами. Учні ведуть графік-спостереження і наприкінці вивченні теми аналізують результати. Дані здобуті в ході вивчення теми та в результаті спостереження учні викладуть у вигляді презентації. Яка буде корисна всім хто займається спортом та виконує фізичні вправи.

План вивчення теми

План впровадження

=Ми використовуємо організаційної діаграми, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, таблиці результатів, графік-спостереження, аналіз отриманих результатів. Оцінювання здійснюється шляхом взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем на всіх етапах проекту. Оцінки виставляються у щодденик та журнал на кожному уроці. Учні вивчають теми: 1 урок Поняття самоконтролю (Розповідь вчителя, бесіда. Просмотр слайдів) Оцінюється активність учня у ході вивчення нового матеріалу. 2 урок Важливість, результативність та різновиди самоконтролю Учні самостійно знаходять інформацію у Інтернеті про пульс людини (Вчитель навчає учнів користуванню пошуковими системами, учні самостійно знаходять інформацію) Оцінюється розуміння теми (опрос) , результативність пошуку. 3-4 урок Учні практично навчаються знаходити та рахувати пульс Учні вивчають метод самоконтролю: пульсометрія.(Учні слухають доповідь обдарованих учнів, яку вони готують за додатковим завданням, - самоцінювання) Учні визначають свій рівень пульсу за формулою методу. Взаємооцінювання – учні групи перевіряють вірність розрахунків. Вчитель створює презентацію про ведення графіка-спостереження і діти за рекомендаціями та прикладом з презентації створюють та ведуть графік-спостереження. 5-6 урок Учні створюють презентацію по темі «Пульсометрія» із висвітленням аналізу своїх результатів із графіку-спостереження. Кожна група учнів оцінює презентацію іншої групи.=

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери