Пульс життя

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Пульс життя


Основний та другорядний навчальні предмети

Фізична культура. Самоконтроль на уроках фізичної культури Інформатика. Робота в мережі Інтернет. Пошукові системи.

Вік учнів, клас

9 клас, 14-15 років

Стислий опис проекту

Важливість самоконтролю під час заняттями фізичними вправами. Ознайомлення з методом самоконтролю - Пульсометрією. Учні навчаться самоконтролю під час занять фізичними вправами також навчаться користуватися пошуковими системами. Учні ведуть графік-спостереження і наприкінці вивченні теми аналізують результати. Дані здобуті в ході вивчення теми та в результаті спостереження учні викладуть у вигляді презентації. Яка буде корисна всім хто займається спортом та виконує фізичні вправи.

План вивчення теми. План Впровадження

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання

Ми використовуємо організаційної діаграми, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, таблиці результатів, графік-спостереження, аналіз отриманих результатів. Оцінювання здійснюється шляхом взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем на всіх етапах проекту. Оцінки виставляються у щодденик та журнал на кожному уроці. Учні вивчають теми: 1 урок Поняття самоконтролю (Розповідь вчителя, бесіда. Просмотр слайдів) Оцінюється активність учня у ході вивчення нового матеріалу. 2 урок Важливість, результативність та різновиди самоконтролю Учні самостійно знаходять інформацію у Інтернеті про пульс людини (Вчитель навчає учнів користуванню пошуковими системами, учні самостійно знаходять інформацію) Оцінюється розуміння теми (опрос) , результативність пошуку. 3-4 урок Учні практично навчаються знаходити та рахувати пульс Учні вивчають метод самоконтролю: пульсометрія.(Учні слухають доповідь обдарованих учнів, яку вони готують за додатковим завданням, - самоцінювання) Учні визначають свій рівень пульсу за формулою методу. Взаємооцінювання – учні групи перевіряють вірність розрахунків. Вчитель створює презентацію про ведення графіка-спостереження і діти за рекомендаціями та прикладом з презентації створюють та ведуть графік-спостереження. 5-6 урок Учні створюють презентацію по темі «Пульсометрія» із висвітленням аналізу своїх результатів із графіку-спостереження. Кожна група учнів оцінює презентацію іншої групи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні вивчають теми: 1 урок Вчитель знайомить дітей з методами проектів шляхом показу буклету Буклет Поняття самоконтролю (Розповідь вчителя, бесіда. Просмотр слайдів) Учні приймають участь у опитуванні


Результати опитування і діаграма 2 урок Вивчаємо Правила ТБ з інформатики Використовувались такі форми фасилітації [1] Важливість, результативність та різновиди самоконтролю Учні самостійно знаходять інформацію у Інтернеті про пульс людини (Вчитель навчає учнів користуванню пошуковими системами, учні самостійно знаходять інформацію)

3-4 урок Учні практично навчаються знаходити та рахувати пульс Учні вивчають метод самоконтролю: пульсометрія Учні визначають свій рівень пульсу за формулою методу. Вчитель створює презентацію про ведення графіка-спостереження і діти за рекомендаціями та прикладом з презентації створюють та ведуть графік-спостереження. 5-6 урок Учні створюють презентацію по темі «Пульсометрія» із висвітленням аналізу своїх результатів із графіку-спостереження.

Тема вивчається протягом 2-х тижнів (6 уроків, з 1-5 по 10 хв. На 6 – 20хв.) Протягом 2-го тижня учні ведуть графік спостереження.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Єфремов Ігор Геннадійович

Фах, навчальний предмет

Вчитель технічної праці та інформатики.

Навчальний заклад

Нижнєнська ЗШ І-ІІ ст №36 Первомайської міської ради

Місто\село, район, область

с. Нижнє м. Первомайськ Луганської обл

Контактні дані

baksov_net@ukr.net

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.11-18.12.2012

Місце проведення тренінгу

ЛОІППО

Тренери

Іванов І.Ю.