Відмінності між версіями «Приклад учнівської роботи до проекту "Цікаві завдвння з математики" (Саінчук І.М.)»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Корисні ресурси)
(Результати дослідження)
Рядок 19: Рядок 19:
  
 
==Результати дослідження==
 
==Результати дослідження==
В результаті дослідження вже існуючих задань наша група прийшла до висновку, що не всі завдання цікаві нашим однокласникам і учням 3-А класу. Але невеличка кількість цих завдань їх зацікавила. Ми створили власну збірочку цікавих математичних завдань. В неї включили завдання з інших збірок і додали придумані нами завдання. Спробували додати на сторінки збірника різні кумедні математичні знаки та символи.
+
В результаті дослідження вже існуючих задань наша група прийшла до висновку, що не всі завдання цікаві нашим однокласникам і учням 3-А класу. Але невеличка кількість цих завдань їх зацікавила. Враховуючи все це ми створили власну збірочку цікавих математичних завдань. В неї включили завдання з інших збірок і додали придумані нами завдання. Спробували розмістити на сторінках  різні цікаві факти з історії математики та кумедні математичні знаки та символи.
  
 
==Висновки==
 
==Висновки==

Версія за 20:55, 8 червня 2013

Назва проекту

ЦІКАВА МАТЕМАТИКА

Автори проекту

3-б клас група "ЧОМУЧКИ"

Тема дослідження

Дослідити вже існуючий збірник завдань з математики видавництва "Богдан" та підручник з математики для 3 класу (автор М.Богданович)

Проблема дослідження

Використовувати на уроках математики власні завдання.

Гіпотеза дослідження

Ми вважаємо, що на уроках математики можна використовувати власні завдання і це буде цікаво.

Мета дослідження

Вибрати найбільш цікавші завдання та доповнити їх власними прикладами.

Результати дослідження

В результаті дослідження вже існуючих задань наша група прийшла до висновку, що не всі завдання цікаві нашим однокласникам і учням 3-А класу. Але невеличка кількість цих завдань їх зацікавила. Враховуючи все це ми створили власну збірочку цікавих математичних завдань. В неї включили завдання з інших збірок і додали придумані нами завдання. Спробували розмістити на сторінках різні цікаві факти з історії математики та кумедні математичні знаки та символи.

Висновки

Ми впевнились, що робота була корисною для однокласників та вчителя, дітей інших класів та їх вчителів. Дітям дуже подобалось, коли під час усного рахунку звучали їхні завдання. Вони з нетерпіння чекали уроку математики. Вчителям ми теж змогли полегшити роботу. Кожний учень пишався, що став автором книжечки.

Корисні ресурси