Порфоліо проекту Леб О.В. "Нехай лунає його слава, його Кобзар нікому не спалить"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:14, 17 лютого 2017, створена Lebolenna (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Світове значення творчості Т.Г.Шевченко

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література Інші навчальні предмети: історія України, образотворче мистецтво.

Вік учнів, клас

9 клас, 14-15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний проект розрахований на учнів 9 –х класів за темою «Значення творчості Шевченка». Цей проект спрямований на формування в учнів творчого потенціалу, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності, вміння ставити, продуктивно вирішувати нові проблеми, критично мислити, грамотно працювати з інформацією, бути комунікабельною людиною, контактною в різних соціальних групах, здатною до самостійної роботи над розвитком власної моральності, культурного рівня, інтелекту. Робота над проектом передбачає ознайомлення учнів з однією з найвизначніших постатей української історії - Т.Г. Шевченком, головними подіями історії першої половини ХІХ століття, роллю історичної епохи у формуванні особистості.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Вхідне, попереднє оцінювання Мета: Визначення навчальних потреб учнів Форми: вхідна анкета, таблиця «З-Х-Д». Поточне оцінювання Мета: Спонукання учнів до самоспрямування у навчанні та співпраці Форми: планування роботи та графік роботи у проекті, форми з критеріями оцінювання учнівських робіт (презентації, вікі-статті, форми оцінювання сформованості навичок 21 ст. (вміння слухати, працювати у команді, виступати з доповіддю, презентувати свою роботу), форми для взаємооцінювання та форми відгуку від однокласників Мета: Відслідковування прогресу в навчанні учнів Форми: дидактичні завдання, анкети, опитувальники, тести, таблиця «З-Х-Д», інструкції, консультації за індивідуальними графіками роботи учнів та групп, загальний графік роботи у проекті для всього классу. Мета: Перевірка розуміння учнями особливостей власного мислення та спонукання їх до самопізнання. Форми:тести щодл визначення індивідуальних особливостей (тип вищої нервової діяльності, тип темпераменту, домінування правої або лівої півкулі мозку, тип інтелекту, ведучий тип сприйняття, особливості навчання в залежності від статі), форми оцінювання рівня розвитку мисленевої діяльності Підсумкове оцінювання Мета: перевірка рівня здобутих учнями знань та отриманих навичок Форми: таблиця «З-Х-Д», форми оцінювання учнівських робіт (презентації, вікі-статті), форми оцінювання сформованості навичок 21 ст. (вміння слухати, працювати у команді, виступати з доповіддю, презентувати свою роботу), форма оцінювання презентації групової роботи), бланки для рефлексії роботи у проекті.



Опитувальник

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Буклет про метод проектів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Леб Олена

Фах, навчальний предмет

вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад

КЗО "Гімназія №3" ДМР

Місто\село, район, область

м.Дніпро

Контактні дані

@gmail.com>

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Дніпро, КЗО "Гімназія №3" ДМР, 05-17 грудня 2016 року

Дати проведення тренінгу

05.12-17.12.2017

Місце проведення тренінгу

м.Дніпро, КЗО "Гімназія №3" ДМР

Тренери

Вовк Тетяна Віталіївна