Відмінності між версіями «Портфоліо проекту Дядюри Оксани Альбертівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 23: Рядок 23:
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
На початку роботи над проектом вчитель проводить бесіду з демонстрацією вчительської презентації[https://docs.google.com/presentation/d/1FSmcWNUMukV_axo_96mK115F84TqObVLsPsKAXWSCnM/edit#slide=id.p] , в якій розглядаються основні питання та запропоновано учням об’єднатися в групи :  1група «Знавці історії» опрацьовують матеріал та створюють публікацію «Розселення східнослов’янських племен»[http://kyivskarus.blogspot.com/p/blog-page_12.html] , 2 група «Ярославичі» опрацьовують матеріал та створюють презентацію «Розквіт Київської Русі»[https://docs.google.com/file/d/0B7ehH1uxKvTSY01raC1RdVhVVG8/edit?usp=sharing] , 3 група «Рюриковичі» створення блогу «Київська Русь».
+
На початку роботи над проектом вчитель проводить бесіду з демонстрацією вчительської презентації[https://docs.google.com/presentation/d/1FSmcWNUMukV_axo_96mK115F84TqObVLsPsKAXWSCnM/edit#slide=id.p] , в якій розглядаються основні питання та запропоновано учням об’єднатися в групи :  1група «Знавці історії» опрацьовують матеріал та створюють публікацію «Розселення східнослов’янських племен»[http://kyivskarus.blogspot.com/p/blog-page_12.html] , 2 група «Ярославичі» опрацьовують матеріал та створюють презентацію «Розквіт Київської Русі»[https://docs.google.com/file/d/0B7ehH1uxKvTSY01raC1RdVhVVG8/edit?usp=sharing] , 3 група «Рюриковичі» створення блогу «Київська Русь»[http://kyivskarus.blogspot.com/].
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 17:09, 13 листопада 2013


Назва навчальної теми

Виникнення та розквіт Київської Русі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Художня культура , географія

Вік учнів, клас

12 років , 7клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні вивчають дану тему на уроках історії України в 7 класі. На дану тему відведено 6 годин. Ця тема має великі можливості для впровадження методу проектів.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку виконання роботи ми проводимо вхідне тестування та анкетування за допомогою тестових запитань та анкети з метою актуалізації опорних знань. Впродовж роботи діти проводять взаємооцінювання шляхом бесіди за запитаннями , які підготували учні різних груп. Наприкінці роботи проводиться закріплення набутих знань за допомогою контрольної роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку роботи над проектом вчитель проводить бесіду з демонстрацією вчительської презентації[2] , в якій розглядаються основні питання та запропоновано учням об’єднатися в групи : 1група «Знавці історії» опрацьовують матеріал та створюють публікацію «Розселення східнослов’янських племен»[3] , 2 група «Ярославичі» опрацьовують матеріал та створюють презентацію «Розквіт Київської Русі»[4] , 3 група «Рюриковичі» створення блогу «Київська Русь»[5].

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери