Портфоліо проекту Дядюри Оксани Альбертівни

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Виникнення та розквіт Київської Русі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія , дотичні :Художня культура , географія

Вік учнів, клас

12 років , 7клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні вивчають дану тему на уроках історії України в 7 класі. На дану тему відведено 6 годин. Ця тема має великі можливості для впровадження методу проектів.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку виконання роботи ми проводимо вхідне тестування та анкетування за допомогою тестових запитань та анкети з метою актуалізації опорних знань. Впродовж роботи діти проводять взаємооцінювання шляхом бесіди за запитаннями , які підготували учні різних груп. Наприкінці роботи проводиться закріплення набутих знань за допомогою контрольної роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку роботи над проектом вчитель проводить бесіду з демонстрацією вчительської презентації[1] , в якій розглядаються основні питання та запропоновано учням об’єднатися в групи : 1група «Знавці історії» опрацьовують матеріал та створюють публікацію «Розселення східнослов’янських племен»[2] , 2 група «Ярославичі» опрацьовують матеріал та створюють презентацію «Розквіт Київської Русі»[3] , 3 група «Рюриковичі» створення блогу «Київська Русь»[4].Вчитель повідомляє способи оформлення кінцевих результатів , а також наголошує на критеріях оцінювання діяльності учнів. Наприкінці проекту оцінює діяльність груп за визначеними критеріями.

  Діяльність учнів : на початку проекту учні дають відповіді на питання вхідного тестування  [5] , а також приносять дозвіл батьків на роботу в інтернеті. За окремими завданнями вони формулюють питання , які заносять до таблиці ЗХД. Учні об’єднуються в групи «Знавці історії», «Ярославичі», «Рюриковичі» Складають орієнтовний план роботи і розподіляють обов’язки між собою. Потім учні збирають інформацію , аналізують дані , оформлюють проект , презентують його . На завершальному етапі учні виконують контрольну роботу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Оксана Дядюра


Фах, навчальний предмет

вчитель історії та географії


Навчальний заклад

КПНЛ

Місто\село, район, область

Саксаганський район м.Кривий Ріг Дніпропетровська обл.

Контактні дані

вул.Мелешкіна

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

04.-15.10.13.


Місце проведення тренінгу

КПНЛ


Тренери

Медведєва Світлана Валеріївна