Відмінності між версіями «Портфоліо проекту " Сухарики - смакота чи отрута?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Навчальні цілі)
Рядок 11: Рядок 11:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
 +
Формувати знання учнів про поняття харчові добавки та органічні речовини як компоненти їжі, з’ясувати їх роль в організмі людини, розкрити зміст поняття Е-числа. Вдосконалити навички збирання даних, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей, формувати в учнів уміння з’ясовувати ознаки позитивного та негативного впливу на організм людини вживання сухариків в їжу, формувати в учнів уміння аналізувати склад продукту на наявність в ньому різних речовин, працювати як вчені з плануванням, проведенням досліджень, аналізу та написанням звітів  проведених експериментів, виробленням рекомендацій та порад щодо безпечності харчових продуктів.   
 +
Вдосконалювати належне використання комп’ютерних технологій, як інструменту для спілкування, досліджень, пов’язаних з доступом та використанням інформації. Формувати навички пошуку інформації в Інтернеті, зберігати веб-сторінки, перевіряти їх на достовірність за допомогою форми оцінювання веб-сайтів, формуються навички спілкування, комунікаційні навички за допомогою електронної пошти. Ознайомити учнів з авторським правом та навчити їх правильності вказування джерела інформації. Вдосконалювати вміле, відповідальне мислення, що дозволяє людині формулювати надійні вірогідні судження для аналізу та вирішення проблем, вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. Формувати в учнів відповідальність за результати спільної роботи, навчити і формувати навички їх роботи у вікісередовищі. Формувати вміння в учнів вводити текст, розміщуваний в Інтернеті, можливість вставлення гіперпосилань або зображень; можливі другорядні сторінки та категоризація даних, які можна переглядати у попередніх редакціях даних і повідомлень; удосконалити розміщення поточних даних або результатів досліджень для користувачів мережі; можливість спілкування із аудиторією з усього світу; спільне з іншими особами або експертами написання текстів. При роботі учні в малих групах над проектами формувати в них навички співробітництва, вміння планувати свою діяльність, ефективно спілкуватися, робити обґрунтований вибір. Навчити учнів порівнювати свою діяльність з критеріями, для того щоб вони вміли об’єктивно оцінювати та користуватися формами оцінювання. Розвивати комунікативні навички роботи в групах, розуміння ролі ефективного спілкування.
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=

Версія за 09:44, 28 вересня 2012


Назва проекту

"Сухарики - смакота чи отрута?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія, біологія, охорона здоров'я

Навчальні цілі

Формувати знання учнів про поняття харчові добавки та органічні речовини як компоненти їжі, з’ясувати їх роль в організмі людини, розкрити зміст поняття Е-числа. Вдосконалити навички збирання даних, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей, формувати в учнів уміння з’ясовувати ознаки позитивного та негативного впливу на організм людини вживання сухариків в їжу, формувати в учнів уміння аналізувати склад продукту на наявність в ньому різних речовин, працювати як вчені з плануванням, проведенням досліджень, аналізу та написанням звітів проведених експериментів, виробленням рекомендацій та порад щодо безпечності харчових продуктів. Вдосконалювати належне використання комп’ютерних технологій, як інструменту для спілкування, досліджень, пов’язаних з доступом та використанням інформації. Формувати навички пошуку інформації в Інтернеті, зберігати веб-сторінки, перевіряти їх на достовірність за допомогою форми оцінювання веб-сайтів, формуються навички спілкування, комунікаційні навички за допомогою електронної пошти. Ознайомити учнів з авторським правом та навчити їх правильності вказування джерела інформації. Вдосконалювати вміле, відповідальне мислення, що дозволяє людині формулювати надійні вірогідні судження для аналізу та вирішення проблем, вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. Формувати в учнів відповідальність за результати спільної роботи, навчити і формувати навички їх роботи у вікісередовищі. Формувати вміння в учнів вводити текст, розміщуваний в Інтернеті, можливість вставлення гіперпосилань або зображень; можливі другорядні сторінки та категоризація даних, які можна переглядати у попередніх редакціях даних і повідомлень; удосконалити розміщення поточних даних або результатів досліджень для користувачів мережі; можливість спілкування із аудиторією з усього світу; спільне з іншими особами або експертами написання текстів. При роботі учні в малих групах над проектами формувати в них навички співробітництва, вміння планувати свою діяльність, ефективно спілкуватися, робити обґрунтований вибір. Навчити учнів порівнювати свою діяльність з критеріями, для того щоб вони вміли об’єктивно оцінювати та користуватися формами оцінювання. Розвивати комунікативні навички роботи в групах, розуміння ролі ефективного спілкування.

Вік учнів, клас

11 клас, 16-17 років

Стислий опис проекту

Цей проект передбачений з хімії для учнів 11 класу з теми ”Органічні речовини як компоненти їжі, їхня роль в організмі. Харчові добавки. Е-числа”. Метою проекту є переконати учнів у шкідливості найпоширеніших та улюблених продуктів -сухариків; дослідити основні компоненти, що входять до складу сухариків; забезпечити формування практичних умінь та навичок визначення безпечності харчових продуктів, сконцентрувати увагу на шкідливості харчових добавок та їх впливові на організм людини. Виконуючи цей проект кожна група дітей проводять анкетування учнів про регулярність вживання певних продуктів харчування та можливий їх вплив на організм; досліджує сухарики на наявність жиру, крохмалю, розчинних домішок та хлориду натрію; розробляють поради та рекомендації щодо безпечного вибору продуктів харчування із поясненням впливу харчових добавок на організм людини.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери