Відмінності між версіями «Портфоліо проекту " Галицько - Волинська держава - спадкоємиця Київської Русі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Опис оцінювання)
Рядок 37: Рядок 37:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
При вивченні теми використовуються різноманітні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учням і вчителям поставити навчальні цілі, відслідкувати прогрес у навчанні учнів, забезпечувати зворотний зв`язок, оцінювати мислення,продукт діяльності учнів та його представлення, а також відобразити увесь навчальний цикл. Оцінювання відбувається впродовж всього виконання проекту, щоб допомогти учням розвивати навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання попередніх знань учнів, їх навчальних потреб на початку виконання проекту організується опитування. Для цього використовується форма для опитування. На початку виконання проекту організується обговорення основних питань проекту, на якому використовується метод мозкової атаки. Оцінювання навчальних потреб учнів визначається за допомогою [https://docs.google.com/file/d/0B0PMVM2uJnZIYjl6VXVNRG8xQkE/edit таблиці ЗХД]. Впродовж роботи над проектом вчитель проводить індивідуальні та групові консультації, занотовує думки та відповіді учнів і використовує ці записи для планування своєї діяльності та оцінювання роботи учнів. Під час роботи над проектом, учні використовують [https://docs.google.com/file/d/0B0PMVM2uJnZIc21wQzZ5YTViYlE/edit форму оцінювання презентації] (чи публікації, в залежності від того, яку форму представлення результатів проекту вони вибрали).Оцінювання здійснюється щоденно на основі спостережень та попереднього перегляду продуктів діяльності учнів. Для оцінювання учнями власного навчання на протязі виконання проекту використовується [ https://docs.google.com/file/d/0B0PMVM2uJnZIYkdsblJQMEVpUDA/edit контрольний список самоспрямування у навчанні]. На кінцевому етапі проекту учні представляють мультимедійний продукт результатів роботи, а також демонстраційний зразок (група експериментаторів). Для оцінювання використовується та ж сама форма оцінювання презентації (публікації).
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=

Версія за 13:27, 3 жовтня 2012


Назва проекту

Галицько - Волинська держава - спадкоємиця Київської Русі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, Інформатика

Навчальні цілі

Учні мають:

- дослідити, які джерела використовуються для отримання інформації;

- знати і розуміти проблеми тогочасної дійсності;

- вміти використовувати отримані знання з даної теми;

- знати та виконувати правила співпраці та роботи в групі;

- проводити пошук інформації в мережі Інтернет та інтерпретувати її;

- вміти створювати переконуючі презентації та публікації та демонструвати їх аудиторії.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Учні розвивають та вдосконалюють свої вміння з дослідження історії своєї держави, знайомляться з можливостями різних джерел інформації, вчаться самостійно опрацьовувати їх. Використовуючи отримані знання, уміння , навички та ікт, діти зможуть створювати власні джерела інформації та презентувати їх.

Повний План вивчення теми

План проекту

План впровадження проекту

Навчальні цілі

Опис оцінювання

При вивченні теми використовуються різноманітні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учням і вчителям поставити навчальні цілі, відслідкувати прогрес у навчанні учнів, забезпечувати зворотний зв`язок, оцінювати мислення,продукт діяльності учнів та його представлення, а також відобразити увесь навчальний цикл. Оцінювання відбувається впродовж всього виконання проекту, щоб допомогти учням розвивати навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання попередніх знань учнів, їх навчальних потреб на початку виконання проекту організується опитування. Для цього використовується форма для опитування. На початку виконання проекту організується обговорення основних питань проекту, на якому використовується метод мозкової атаки. Оцінювання навчальних потреб учнів визначається за допомогою таблиці ЗХД. Впродовж роботи над проектом вчитель проводить індивідуальні та групові консультації, занотовує думки та відповіді учнів і використовує ці записи для планування своєї діяльності та оцінювання роботи учнів. Під час роботи над проектом, учні використовують форму оцінювання презентації (чи публікації, в залежності від того, яку форму представлення результатів проекту вони вибрали).Оцінювання здійснюється щоденно на основі спостережень та попереднього перегляду продуктів діяльності учнів. Для оцінювання учнями власного навчання на протязі виконання проекту використовується [ https://docs.google.com/file/d/0B0PMVM2uJnZIYkdsblJQMEVpUDA/edit контрольний список самоспрямування у навчанні]. На кінцевому етапі проекту учні представляють мультимедійний продукт результатів роботи, а також демонстраційний зразок (група експериментаторів). Для оцінювання використовується та ж сама форма оцінювання презентації (публікації).

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери