Портфоліо проекту "Геометрія на свіжому повітрі"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:24, 7 червня 2012, створена Наталія Лукіна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Геометрія на свіжому повітрі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія та додаткові предмети: інформатика, Всесвітня історія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Подібність трикутників»

Вік учнів, клас

8 клас 13-14 років

Стислий опис

Завдяки проекту діти поглиблять і закріплять свої знання з геометрії, історії та інформатики, дізнаються про історію вимірювання недосяжних відстаней, ознайомляться з методами вимірювання за допомогою подібних трикутників, вдосконалять свої знання і навички створення комп'ютерних презентацій, пошуку інформації через різноманітні джерела. Цей проект призначений для того, щоб учні розуміли та вміли застосовувати прикладне призначення геометрії. Вони повинні навчаться спостерігати і бачити світ навколо себе а також використовувати набуті знання на практиці, вимірюючи висоту найвідоміших будівель міста.

Повний План вивчення теми

План проекту

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні будуть мати просторове уявлення, уміння спостерігати, порівнювати узагальнювати знання з теми "Подібність трикутників". Діти будуть знаходять історичні довідки, легенди, згадування про використання методів вимірювання відстаней. В учнів будуть формуватися навички створення презентацій, які є невід'ємною складовою ІКТ компетентності По закінченню проекту учні представлять готовий проект з обраної теми

Опис оцінювання

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Перед початком проекту під час батьківських зборів вчитель інформує батьків восьмикласників про проект що планується, ознайомлює батьків з методом проектів за допомогою підготовленого буклету. За тиждень до початку проекту вчитель оголошує дітям тему, мету та основні завдання проекту, використовуючи презентацію навчальних цілей проекту . Під час оголошення теми проекту учні отримують завдання та розбиваються на 4 групи, причому одна з груп (може складатися з 2-3 учнів які показали знання з теми на високому рівні) Три групи будуть шукати історичну інформацію, досліджувати один з трьох методів вимірювання недосяжних відстаней та вимірювати висоту запропонованої їм будівлі. Четверта група буде здійснювати опитування, та оформлювати результати інших груп, здійснювати виступ перед учнями, що не брали участь у проекті. На початку проекту учні проводять дослідження щодо використання школярами знань з теми «Подібність трикутників» для цього проводиться опитування серед восьмикласників, що не беруть участь у проекті та учнів дев’ятих класів. Результати опитування учасники проекту складають у таблицю та засобами табличного процесора будують діаграми. Учні отримують [ контрольний список] з самоспрямування, за допомогою якого контролюють свою діяльність в проекті та здійснюють само оцінювання. Учні знайомляться із презентацією вчителя, за допомогою якої дізнаються про назву, мету та основні задачі проекту а також обговорюють свої очікування від проекту. Заповнюють таблицю ЗХД Вчитель отримує дозвіл від батьків учасників проекту на використання учнями Інтернету. Діти здійснюють пошук відповідей на питання проекту а також історичної інформації, ілюстрацій, схем тощо. Вчитель направляє учнів, рекомендує освітні сайти та портали, контролює безпечність роботи учнів в Інтернеті. Протягом роботи над проектом учні збирають інформацію, виконують дослідження, обчислення. Результат оформлюється у вигляді презентації, здійснюється публічний захист проекту. Наприкінці проекту здійснюється оцінювання діяльності учнів: презентації та отриманих учнями знань (у вигляді підсумкової контрольної роботи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наталія Лукіна

Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики та математики

Навчальний заклад

Сєвєродонецький навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа-колегіум НаУКМА"

Місто\село, район, область

Сєвєродонецьк, Луганська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери