Відмінності між версіями «Портфоліо з теми: "Час і тривалість подій у природі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 28: Рядок 28:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
На початку роботи над проектом учитель проводить оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з'ясувати попередні знання учнів з цієї теми, демонструючи  презентацію з технологією «Асоціативний кущ». Учні ведуть журнал «це необхідно знати» впродовж всього виконання проекту та постійно працюють над таблицею З – Х – Д, поступово заповнюють її. Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів. До того, як учні почнуть працювати над проектом,  вони розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження.  Впродовж роботи над проектом учні також використовують Форму оцінювання, яка допомагає їм добре впоратись з завданням. Коли учні працюють над проектом, учитель перевіряє їх журнал «Це необхідно знати», щоб дізнатись, чи потребують учні додаткових інструкцій для збору інформації та правильного її запису.  Оскільки це груповий проект, учні використовують форми взаємооцінювання та само оцінювання. Коли проект учнів буде завершено, їх кінцевий продукт буде оцінений за Формою оцінювання.
 +
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 10:59, 20 червня 2012


Назва проекту

Час і тривалість подій у природі

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - фізика, другорядні - природознавство, математика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Час. Послідовність, тривалість і періодичність подій. Одиниці часу.

Вік учнів, клас

7 клас, 13-14 років

Стислий опис проекту

7 клас. Програмна тема: «Час. Послідовність, тривалість і періодичність подій. Одиниці часу». Основні види діяльності учнів: обирання теми проекту, складання плану роботи над проектом, рольовий розподіл у групах, пошук і систематизація інформації про час, дослідження історичних фактів, створення презентації, підготовка до захисту проекту.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні повинні знати одиниці вимірювання часу, основні методи фізичних досліджень та етапи пізнавальної діяльності у фізичних дослідженнях, знати сфери застосування фізичного знання, вимірювати час, користуватись метрономом, секундоміром, вільно орієнтуватись в інформаційному просторі.

Опис оцінювання

На початку роботи над проектом учитель проводить оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з'ясувати попередні знання учнів з цієї теми, демонструючи презентацію з технологією «Асоціативний кущ». Учні ведуть журнал «це необхідно знати» впродовж всього виконання проекту та постійно працюють над таблицею З – Х – Д, поступово заповнюють її. Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів. До того, як учні почнуть працювати над проектом, вони розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують Форму оцінювання, яка допомагає їм добре впоратись з завданням. Коли учні працюють над проектом, учитель перевіряє їх журнал «Це необхідно знати», щоб дізнатись, чи потребують учні додаткових інструкцій для збору інформації та правильного її запису. Оскільки це груповий проект, учні використовують форми взаємооцінювання та само оцінювання. Коли проект учнів буде завершено, їх кінцевий продукт буде оцінений за Формою оцінювання.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гайна Діна

Фах, навчальний предмет

учитель фізики

Навчальний заклад

Шахтарська ЗОШ № 9

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери