Відмінності між версіями «Портфоліо Хомік Ольги "Київська Русь ІХ - ХІІст."»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальна тема (як записано в програмі))
(Стислий опис)
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Стислий опис=
 
=Стислий опис=
 +
Курс “Київська Русь ІХ-XIІ cт" розроблено для поглиблення та вдосконалення знань учнів, які мають схильність до вивчення предметів гуманітарного циклу, цікавляться історією свого народу, своїї держави.
 +
Курс  (16 занять) розроблено для гурткових занять. Кожне заняття побудоване таким чином, щоб збуджувати інтерес, спонукати до власного пошуку. Вчитель на кожному уроці читає лекцію з теми уроку, згідно плану, демонструє відеофільми, пояснює карти. Але на початку заняття йде обговорення попередньої теми, і кожен учень представляє свої матеріали з цієї теми. Це можуть бути твори мистецтва (вирші, картини, відео-аудіо записи) невеликі реферати, а також, що найбільш важливо, власні малюнки, описи, вірші, оповідання.
 +
Робота у такому напрямку виявляє обдарованих дітей, а спілкування, дискусії спонукають їх до власного пошуку, виховує самостійність, винахідливість у пошуку інформації, формує допитливість, аналітичність і сприяє глибокому проникненню у тему, засвоєнню матеріалу. І, найголовніше, виховує любов до рідгого краю, вчить вшануванню памяті предків.
  
 
= Повний План вивчення теми =
 
= Повний План вивчення теми =

Версія за 13:27, 28 серпня 2012



Назва проекту

Київська Русь ІХ - ХІІст.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України, географія, українська література, інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Київська Русь ІХ - ХІІ ст.

Вік учнів, клас

12 - 13 років, 7 клас

Стислий опис

Курс “Київська Русь ІХ-XIІ cт" розроблено для поглиблення та вдосконалення знань учнів, які мають схильність до вивчення предметів гуманітарного циклу, цікавляться історією свого народу, своїї держави. Курс (16 занять) розроблено для гурткових занять. Кожне заняття побудоване таким чином, щоб збуджувати інтерес, спонукати до власного пошуку. Вчитель на кожному уроці читає лекцію з теми уроку, згідно плану, демонструє відеофільми, пояснює карти. Але на початку заняття йде обговорення попередньої теми, і кожен учень представляє свої матеріали з цієї теми. Це можуть бути твори мистецтва (вирші, картини, відео-аудіо записи) невеликі реферати, а також, що найбільш важливо, власні малюнки, описи, вірші, оповідання. Робота у такому напрямку виявляє обдарованих дітей, а спілкування, дискусії спонукають їх до власного пошуку, виховує самостійність, винахідливість у пошуку інформації, формує допитливість, аналітичність і сприяє глибокому проникненню у тему, засвоєнню матеріалу. І, найголовніше, виховує любов до рідгого краю, вчить вшануванню памяті предків.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ольга Хомік

Фах, навчальний предмет

Вчитель, історія

Навчальний заклад

Гімназія №5

Місто\село, район, область

Місто Одеса

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг в рамках співпраці в Національному проекті «Відкритий світ»

Дати проведення тренінгу

13-17 серпня

Місце провведення тренінгу

Одеська гімназія №5

Тренери

Безверхня Олена Володимирівна